Top-up mudah alih Turkiye, 30%+ di bawah nilai nominal
Hantar 9 pilihan airtime ke nombor prabayar Vodafone, Avea (Turk Telekom), Turkcell di Turkiye. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (TRY), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Turkiye, masukkan hanya digit selepas kod negara +90. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Turkiye yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Turkiye di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 250 TRY mempunyai nilai muka $5.02 tetapi hanya berharga $3.51 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 9 produk Turkiye
Dari $3.51
Harga top-up Turkiye terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 250 TRY | $5.02 | $3.51 | 30% |
| 300 TRY | $6.03 | $4.21 | 30% |
| 300 TRY | $6.03 | $4.21 | 30% |
| 400 TRY | $8.03 | $5.62 | 30% |
| 400 TRY | $8.03 | $5.62 | 30% |
| 500 TRY | $10.04 | $7.02 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Turkiye
Semua pakej airtime dan data untuk Turkiye dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Vodafone
Airtime 4| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 250 TRY | $5.02 | $3.5130% lebih murah |
| 300 TRY | $6.03 | $4.2130% lebih murah |
| 400 TRY | $8.03 | $5.6230% lebih murah |
| 600 TRY | $12.05 | $8.4330% lebih murah |
Avea (Turk Telekom)
Airtime 3| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 300 TRY | $6.03 | $4.2130% lebih murah |
| 400 TRY | $8.03 | $5.6230% lebih murah |
| 500 TRY | $10.04 | $7.0230% lebih murah |
Turkcell
Airtime 2| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 500 TRY | $10.04 | $7.0230% lebih murah |
| 750 TRY | $15.06 | $10.5430% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Turkiye
Turki mempunyai komuniti besar di Jerman, Belanda, dan bahagian lain Eropah, jadi top-up dihantar kepada keluarga di Istanbul, Ankara, dan Izmir. Kredit yang ditambahkan ke nombor prabayar digunakan untuk panggilan dan data.
Penerima menerima Lira Turki(TRY) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +90 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 3 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Penerima boleh menggunakan isian semula untuk panggilan, SMS, data, atau melanggan pelan pilihan.
Produk tersedia mengikut operator
- Vodafone: 4 jumlah masa udara (250 TRY ~ 600 TRY)
- Avea (Turk Telekom): 3 jumlah masa udara (300 TRY ~ 500 TRY)
- Turkcell: 2 jumlah masa udara (500 TRY ~ 750 TRY)
Cara menghantar isian semula Turkiye
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Turkiye (+90) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Vodafone, Avea (Turk Telekom), Turkcell dan operator Turkiye yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Turkiye
Berapa kos isian semula Turkiye?
Isian semula bermula dari $3.51. 250 TRY airtime berharga $3.51, 30% di bawah nilai mukanya ($5.02). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Turkiye begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Turkiye sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Turkiye?
Anda boleh menghantar ke Vodafone, Avea (Turk Telekom), Turkcell dan 3 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Turkiye?
Kini 9 pilihan airtime tersedia. Airtime akan masuk ke baki prabayar penerima untuk panggilan, SMS, data, atau langganan pelan.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.