Top-up mudah alih Filipina, 30%+ di bawah nilai nominal
Hantar 20 pilihan airtime, 13 pelan data ke nombor prabayar Dito, Globe Telecom (Cherry, Touch), Smart (Bro, TNT, Sun Cellular) di Filipina. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (PHP), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Filipina, masukkan hanya digit selepas kod negara +63. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Filipina yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Filipina di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 50 PHP mempunyai nilai muka $0.78 tetapi hanya berharga $0.54 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 33 produk Filipina
Dari $0.54
Harga top-up Filipina terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 50 PHP | $0.78 | $0.54 | 30% |
| Data 6GB (60 PHP), 3 hari | $0.94 | $0.65 | 30% |
| 75 PHP | $1.17 | $0.82 | 30% |
| 100 PHP | $1.56 | $1.09 | 30% |
| 100 PHP | $1.56 | $1.09 | 30% |
| 100 PHP | $1.56 | $1.09 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Filipina
Semua pakej airtime dan data untuk Filipina dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Dito
Airtime 5 · Data 7| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 100 PHP | $1.56 | $1.0930% lebih murah |
| 200 PHP | $3.13 | $2.1830% lebih murah |
| 300 PHP | $4.69 | $3.2830% lebih murah |
| 500 PHP | $7.82 | $5.4730% lebih murah |
| 1,000 PHP | $15.63 | $10.9430% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 8GB + 300 min panggilan109 PHP, Nilai $1.70 | DITO Level Up 109 | 30 hari | $1.1930% lebih murah |
| Data 11GB199 PHP, Nilai $3.11 | GameZone199 | 30 hari | $2.1730% lebih murah |
| Data 16GB + 300 min panggilan199 PHP, Nilai $3.11 | DITO Level Up 199 | 30 hari | $2.1730% lebih murah |
| Data 11GB199 PHP, Nilai $3.11 | StreamZone199 | 30 hari | $2.1730% lebih murah |
| Data 28GB + 300 min panggilan299 PHP, Nilai $4.67 | DITO Level Up 299 | 30 hari | $3.2730% lebih murah |
| Data 55GB + 300 min panggilan499 PHP, Nilai $7.80 | DITO Level Up 499 | 30 hari | $5.4630% lebih murah |
| Data 120GB + 300 min panggilan999 PHP, Nilai $15.62 | DITO Level Up 999 | 30 hari | $10.9330% lebih murah |
Globe Telecom (Cherry, Touch)
Airtime 9 · Data 3| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 50 PHP | $0.78 | $0.5430% lebih murah |
| 100 PHP | $1.56 | $1.0930% lebih murah |
| 150 PHP | $2.35 | $1.6430% lebih murah |
| 350 PHP | $5.47 | $3.8330% lebih murah |
| 450 PHP | $7.04 | $4.9230% lebih murah |
| 550 PHP | $8.60 | $6.0130% lebih murah |
| 600 PHP | $9.38 | $6.5630% lebih murah |
| 700 PHP | $10.94 | $7.6630% lebih murah |
| 900 PHP | $14.07 | $9.8430% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 2GB299 PHP, Nilai $4.67 | GOSURF 299 | 30 hari | $3.2730% lebih murah |
| Data 5GB599 PHP, Nilai $9.37 | GOSURF 599 | 30 hari | $6.5530% lebih murah |
| Data 10GB999 PHP, Nilai $15.62 | GOSURF 999 | 30 hari | $10.9330% lebih murah |
Smart (Bro, TNT, Sun Cellular)
Airtime 6 · Data 3| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 75 PHP | $1.17 | $0.8230% lebih murah |
| 100 PHP | $1.56 | $1.0930% lebih murah |
| 200 PHP | $3.13 | $2.1830% lebih murah |
| 300 PHP | $4.69 | $3.2830% lebih murah |
| 500 PHP | $7.82 | $5.4730% lebih murah |
| 1,000 PHP | $15.63 | $10.9430% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 6GB60 PHP, Nilai $0.94 | GIGA VIDEO 60 | 3 hari | $0.6530% lebih murah |
| Data 13GB120 PHP, Nilai $1.88 | GIGA VIDEO 120 | 7 hari | $1.3130% lebih murah |
| Data 20GB149 PHP, Nilai $2.33 | GIGA POWER 149 | 7 hari | $1.6330% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Filipina
Filipina mempunyai ramai pekerja luar negara, jadi keluarga di Timur Tengah, AS, Singapura dan Hong Kong sering menghantar top-up kepada saudara di Manila, Cebu dan Davao. Dengan penggunaan prabayar yang meluas, kredit prabayar dan pakej data adalah keperluan untuk terus berhubung.
Penerima menerima Peso Filipina(PHP) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +63 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 3 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Masa udara menjadi baki fleksibel, manakala pakej data diaktifkan serta-merta pada telefon penerima tanpa pendaftaran berasingan.
Produk tersedia mengikut operator
- Dito: 5 jumlah masa udara (100 PHP ~ 1,000 PHP), 7 pelan data (Tempoh sah: 30 hari)
- Globe Telecom (Cherry, Touch): 9 jumlah masa udara (50 PHP ~ 900 PHP), 3 pelan data (Tempoh sah: 30 hari)
- Smart (Bro, TNT, Sun Cellular): 6 jumlah masa udara (75 PHP ~ 1,000 PHP), 3 pelan data (Tempoh sah: 3 hari ~ 7 hari)
Cara menghantar isian semula Filipina
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Filipina (+63) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Dito, Globe Telecom (Cherry, Touch), Smart (Bro, TNT, Sun Cellular) dan operator Filipina yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Filipina
Berapa kos isian semula Filipina?
Isian semula bermula dari $0.54. 50 PHP airtime berharga $0.54, 30% di bawah nilai mukanya ($0.78). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Filipina begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Filipina sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Filipina?
Anda boleh menghantar ke Dito, Globe Telecom (Cherry, Touch), Smart (Bro, TNT, Sun Cellular) dan 3 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Filipina?
Ya, 13 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 20 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.