Top-up mudah alih Armenia, 30%+ di bawah nilai nominal
Hantar 16 pilihan airtime ke nombor prabayar Ucom, Viva Armenia di Armenia. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (AMD), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Armenia, masukkan hanya digit selepas kod negara +374. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Armenia yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Armenia di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 1,983 AMD mempunyai nilai muka $5.49 tetapi hanya berharga $3.84 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 16 produk Armenia
Dari $3.84
Harga top-up Armenia terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 1,983 AMD | $5.49 | $3.84 | 30% |
| 2,066 AMD | $5.72 | $4.00 | 30% |
| 3,296 AMD | $9.13 | $6.38 | 30% |
| 3,459 AMD | $9.58 | $6.70 | 30% |
| 4,138 AMD | $11.46 | $8.02 | 30% |
| 4,623 AMD | $12.80 | $8.96 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Armenia
Semua pakej airtime dan data untuk Armenia dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Ucom
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 1,983 AMD | $5.49 | $3.8430% lebih murah |
| 3,296 AMD | $9.13 | $6.3830% lebih murah |
| 4,623 AMD | $12.80 | $8.9630% lebih murah |
| 5,292 AMD | $14.65 | $10.2530% lebih murah |
| 6,597 AMD | $18.27 | $12.7830% lebih murah |
| 9,180 AMD | $25.42 | $17.7930% lebih murah |
| 13,895 AMD | $38.47 | $26.9330% lebih murah |
| 14,557 AMD | $40.31 | $28.2130% lebih murah |
Viva Armenia
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 2,066 AMD | $5.72 | $4.0030% lebih murah |
| 3,459 AMD | $9.58 | $6.7030% lebih murah |
| 4,138 AMD | $11.46 | $8.0230% lebih murah |
| 4,835 AMD | $13.39 | $9.3730% lebih murah |
| 6,228 AMD | $17.24 | $12.0730% lebih murah |
| 8,979 AMD | $24.86 | $17.4030% lebih murah |
| 13,151 AMD | $36.41 | $25.4830% lebih murah |
| 16,613 AMD | $46.00 | $32.1930% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Armenia
Penerima menerima Dram Armenia(AMD) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +374 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 2 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Penerima boleh menggunakan isian semula untuk panggilan, SMS, data, atau melanggan pelan pilihan.
Produk tersedia mengikut operator
- Ucom: 8 jumlah masa udara (1,983 AMD ~ 14,557 AMD)
- Viva Armenia: 8 jumlah masa udara (2,066 AMD ~ 16,613 AMD)
Cara menghantar isian semula Armenia
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Armenia (+374) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Ucom, Viva Armenia dan operator Armenia yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Armenia
Berapa kos isian semula Armenia?
Isian semula bermula dari $3.84. 1,983 AMD airtime berharga $3.84, 30% di bawah nilai mukanya ($5.49). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Armenia begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Armenia sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Armenia?
Anda boleh menghantar ke Ucom, Viva Armenia dan 2 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Armenia?
Kini 16 pilihan airtime tersedia. Airtime akan masuk ke baki prabayar penerima untuk panggilan, SMS, data, atau langganan pelan.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.