Top-up mudah alih Afghanistan, sehingga 32% di bawah nilai nominal
Hantar 51 pilihan airtime, 37 pelan data ke nombor prabayar ATOMA, Etisalat, AWCC, Roshan, Salaam di Afghanistan. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (AFN), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Afghanistan, masukkan hanya digit selepas kod negara +93. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Afghanistan yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Afghanistan di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 121 AFN mempunyai nilai muka $1.68 tetapi hanya berharga $1.17 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 88 produk Afghanistan
Sehingga 32%
Penjimatan maksimum pada mana-mana produk
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 366 AFN | $5.27 | $3.55 | 32% |
| Data 2GB + 25 min panggilan (499.99 AFN), 30 hari | $7.20 | $4.96 | 31% |
| 500 min panggilan (90 AFN), 30 hari | $1.25 | $0.87 | 30% |
| 121 AFN | $1.68 | $1.17 | 30% |
| 130 AFN | $1.80 | $1.26 | 30% |
| 750 min panggilan (150 AFN), 30 hari | $2.08 | $1.45 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Afghanistan
Semua pakej airtime dan data untuk Afghanistan dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
ATOMA
Airtime 14 · Data 10| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 121 AFN | $1.68 | $1.1730% lebih murah |
| 212 AFN | $2.94 | $2.0530% lebih murah |
| 244 AFN | $3.39 | $2.3730% lebih murah |
| 372 AFN | $5.16 | $3.6130% lebih murah |
| 451 AFN | $6.26 | $4.3830% lebih murah |
| 478 AFN | $6.63 | $4.6430% lebih murah |
| 638 AFN | $8.86 | $6.1930% lebih murah |
| 691 AFN | $9.59 | $6.7130% lebih murah |
| 930 AFN | $12.91 | $9.0330% lebih murah |
| 1,170 AFN | $16.24 | $11.3630% lebih murah |
| 1,271 AFN | $17.64 | $12.3430% lebih murah |
| 1,383 AFN | $19.20 | $13.4330% lebih murah |
| 1,596 AFN | $22.15 | $15.5030% lebih murah |
| 1,862 AFN | $25.84 | $18.0930% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| 850 min panggilan167 AFN, Nilai $2.32 | 850 Minutes | 14 hari | $1.6230% lebih murah |
| Data 2GB206 AFN, Nilai $2.86 | 2 GB | 30 hari | $2.0030% lebih murah |
| Data 3GB306 AFN, Nilai $4.25 | 3 GB | 30 hari | $2.9730% lebih murah |
| Data 4GB350 AFN, Nilai $4.86 | 4 GB | 30 hari | $3.4030% lebih murah |
| Data 5GB389 AFN, Nilai $5.40 | 5 GB | 30 hari | $3.7730% lebih murah |
| Data 13GB666 AFN, Nilai $9.24 | 13 GB | 30 hari | $6.4730% lebih murah |
| Data 18GB888 AFN, Nilai $12.33 | 18 GB | 30 hari | $8.6230% lebih murah |
| Data 25GB1,110 AFN, Nilai $15.41 | 25 GB | 30 hari | $10.7830% lebih murah |
| Data 40GB1,666 AFN, Nilai $23.12 | 40 GB | 30 hari | $16.1830% lebih murah |
| Data 100GB3,333 AFN, Nilai $46.26 | 100 GB | 30 hari | $32.3830% lebih murah |
Etisalat
Airtime 13 · Data 11| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 130 AFN | $1.80 | $1.2630% lebih murah |
| 210 AFN | $2.91 | $2.0430% lebih murah |
| 288 AFN | $4.00 | $2.7930% lebih murah |
| 473 AFN | $6.57 | $4.5930% lebih murah |
| 683 AFN | $9.48 | $6.6330% lebih murah |
| 867 AFN | $12.03 | $8.4230% lebih murah |
| 946 AFN | $13.13 | $9.1930% lebih murah |
| 1,156 AFN | $16.04 | $11.2330% lebih murah |
| 1,367 AFN | $18.97 | $13.2830% lebih murah |
| 1,630 AFN | $22.62 | $15.8330% lebih murah |
| 1,735 AFN | $24.08 | $16.8530% lebih murah |
| 1,841 AFN | $25.55 | $17.8830% lebih murah |
| 2,340 AFN | $32.48 | $22.7330% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| 500 min panggilan90 AFN, Nilai $1.25 | Bi-Weekly 500mins | 30 hari | $0.8730% lebih murah |
| 750 min panggilan150 AFN, Nilai $2.08 | Monthly 750 Mins | 30 hari | $1.4530% lebih murah |
| Data tanpa had250 AFN, Nilai $3.47 | Monthly Unlimited Mins | 30 hari | $2.4230% lebih murah |
| Data 13GB599 AFN, Nilai $8.31 | Monthly 13GB | 30 hari | $5.8130% lebih murah |
| Data 15GB699 AFN, Nilai $9.70 | Monthly 15GB | 30 hari | $6.7930% lebih murah |
| Data 20GB888 AFN, Nilai $12.33 | Monthly 20GB | 30 hari | $8.6230% lebih murah |
| Data 30GB1,099 AFN, Nilai $15.25 | Monthly 30GB | 30 hari | $10.6730% lebih murah |
| Data 35GB1,199 AFN, Nilai $16.64 | Monthly 35GB | 30 hari | $11.6430% lebih murah |
| Data 38GB1,399 AFN, Nilai $19.42 | Monthly 38GB | 30 hari | $13.5930% lebih murah |
| Data 40GB1,500 AFN, Nilai $20.82 | Monthly 40GB | 30 hari | $14.5730% lebih murah |
| Data 50GB1,799 AFN, Nilai $24.97 | Monthly 50GB | 30 hari | $17.4730% lebih murah |
AWCC
Airtime 8 · Data 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 212 AFN | $2.94 | $2.0530% lebih murah |
| 451 AFN | $6.26 | $4.3830% lebih murah |
| 611 AFN | $8.48 | $5.9330% lebih murah |
| 957 AFN | $13.28 | $9.2930% lebih murah |
| 1,196 AFN | $16.60 | $11.6130% lebih murah |
| 1,462 AFN | $20.29 | $14.2030% lebih murah |
| 1,703 AFN | $23.64 | $16.5430% lebih murah |
| 2,021 AFN | $28.05 | $19.6330% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 2GB160 AFN, Nilai $2.22 | Weekly 2 GB | 7 hari | $1.5530% lebih murah |
| 1750 min panggilan220 AFN, Nilai $3.05 | Monthly 1750 Min | 30 hari | $2.1330% lebih murah |
| Data 3GB280 AFN, Nilai $3.89 | Monthly 3GB | 30 hari | $2.7230% lebih murah |
| 3000 min panggilan330 AFN, Nilai $4.58 | Monthly 3000 Min | 30 hari | $3.2030% lebih murah |
| Data 6GB450 AFN, Nilai $6.25 | Monthly 6 GB | 30 hari | $4.3730% lebih murah |
| Data 13GB670 AFN, Nilai $9.30 | Monthly 13 GB | 30 hari | $6.5030% lebih murah |
| Data 25GB1,110 AFN, Nilai $15.41 | Monthly 25 GB | 30 hari | $10.7830% lebih murah |
| Data 28GB1,220 AFN, Nilai $16.93 | Monthly 28 GB | 30 hari | $11.8530% lebih murah |
Roshan
Airtime 8 · Data 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 366 AFN | $5.27 | $3.5532% lebih murah |
| 733.50 AFN | $10.56 | $7.3930% lebih murah |
| 1,008 AFN | $14.51 | $10.1530% lebih murah |
| 1,375.50 AFN | $19.80 | $13.8430% lebih murah |
| 1,926 AFN | $27.72 | $19.4030% lebih murah |
| 2,385 AFN | $34.33 | $23.9830% lebih murah |
| 2,752.50 AFN | $39.62 | $27.5830% lebih murah |
| 3,210 AFN | $46.20 | $32.3430% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| 500 min panggilan375 AFN, Nilai $5.40 | Monthly all-net bundle | 30 hari | $3.7730% lebih murah |
| Data 2GB + 25 min panggilan499.99 AFN, Nilai $7.20 | Alpha Prime 1 | 30 hari | $4.9631% lebih murah |
| Data 3GB + 50 min panggilan666.66 AFN, Nilai $9.60 | Alpha Prime 2 | 30 hari | $6.7130% lebih murah |
| Data 12GB + 50 min panggilan833.34 AFN, Nilai $11.99 | Alpha Prime 3 | 30 hari | $8.3930% lebih murah |
| Data 10.5GB1,000.01 AFN, Nilai $14.39 | 10.5GB Data | 30 hari | $9.9430% lebih murah |
| Data 20GB1,665 AFN, Nilai $23.97 | 20GB Data | 30 hari | $16.6630% lebih murah |
| Data 10GB + 100 min panggilan1,666.67 AFN, Nilai $23.99 | Alpha Prime 4 | 30 hari | $16.6630% lebih murah |
| Data 50GB2,998.33 AFN, Nilai $43.16 | 50GB bundle | 30 hari | $30.2030% lebih murah |
Salaam
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 211.20 AFN | $3.26 | $2.2730% lebih murah |
| 472.85 AFN | $7.29 | $5.1030% lebih murah |
| 693.51 AFN | $10.70 | $7.4830% lebih murah |
| 945.69 AFN | $14.58 | $10.2030% lebih murah |
| 1,197.88 AFN | $18.47 | $12.9330% lebih murah |
| 1,387.01 AFN | $21.39 | $14.9730% lebih murah |
| 1,639.20 AFN | $25.28 | $17.6930% lebih murah |
| 1,891.38 AFN | $29.17 | $20.4130% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Afghanistan
Penerima menerima Afghani Afghanistan(AFN) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +93 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 5 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Masa udara menjadi baki fleksibel, manakala pakej data diaktifkan serta-merta pada telefon penerima tanpa pendaftaran berasingan.
Produk tersedia mengikut operator
- ATOMA: 14 jumlah masa udara (121 AFN ~ 1,862 AFN), 10 pelan data (Tempoh sah: 14 hari ~ 30 hari)
- Etisalat: 13 jumlah masa udara (130 AFN ~ 2,340 AFN), 11 pelan data (Tempoh sah: 30 hari)
- AWCC: 8 jumlah masa udara (212 AFN ~ 2,021 AFN), 8 pelan data (Tempoh sah: 7 hari ~ 30 hari)
- Roshan: 8 jumlah masa udara (366 AFN ~ 3,210 AFN), 8 pelan data (Tempoh sah: 30 hari)
- Salaam: 8 jumlah masa udara (211.20 AFN ~ 1,891.38 AFN)
Cara menghantar isian semula Afghanistan
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Afghanistan (+93) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari ATOMA, Etisalat, AWCC, Roshan dan operator Afghanistan yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Afghanistan
Berapa kos isian semula Afghanistan?
Isian semula bermula dari $0.87. 121 AFN airtime berharga $1.17, 30% di bawah nilai mukanya ($1.68). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Afghanistan begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Afghanistan sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Afghanistan?
Anda boleh menghantar ke ATOMA, Etisalat, AWCC, Roshan, Salaam dan 5 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Afghanistan?
Ya, 37 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 51 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.