Top-up mudah alih Georgia, 30%+ di bawah nilai nominal
Hantar 47 pilihan airtime ke nombor prabayar Bani, Geocell, GPhone, Magticom, MyPhone, Cellfie di Georgia. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (GEL), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Georgia, masukkan hanya digit selepas kod negara +995. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Georgia yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Georgia di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 9.44 GEL mempunyai nilai muka $3.64 tetapi hanya berharga $2.54 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 47 produk Georgia
Dari $2.54
Harga top-up Georgia terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 9.44 GEL | $3.64 | $2.54 | 30% |
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.66 | 30% |
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.66 | 30% |
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.66 | 30% |
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.66 | 30% |
| 10.08 GEL | $3.88 | $2.71 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Georgia
Semua pakej airtime dan data untuk Georgia dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Bani
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.44 GEL | $3.64 | $2.5430% lebih murah |
| 14.18 GEL | $5.46 | $3.8230% lebih murah |
| 18.92 GEL | $7.29 | $5.1030% lebih murah |
| 23.54 GEL | $9.07 | $6.3430% lebih murah |
| 28.40 GEL | $10.94 | $7.6530% lebih murah |
| 37.87 GEL | $14.59 | $10.2130% lebih murah |
| 61.55 GEL | $23.71 | $16.5930% lebih murah |
| 222.35 GEL | $85.65 | $59.9530% lebih murah |
Geocell
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.6630% lebih murah |
| 14.83 GEL | $5.71 | $3.9930% lebih murah |
| 19.69 GEL | $7.58 | $5.3030% lebih murah |
| 24.65 GEL | $9.50 | $6.6430% lebih murah |
| 29.67 GEL | $11.43 | $8.0030% lebih murah |
| 44.39 GEL | $17.10 | $11.9630% lebih murah |
| 63.99 GEL | $24.65 | $17.2530% lebih murah |
| 163.37 GEL | $62.93 | $44.0530% lebih murah |
GPhone
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.6630% lebih murah |
| 14.83 GEL | $5.71 | $3.9930% lebih murah |
| 19.69 GEL | $7.58 | $5.3030% lebih murah |
| 24.65 GEL | $9.50 | $6.6430% lebih murah |
| 29.67 GEL | $11.43 | $8.0030% lebih murah |
| 39.42 GEL | $15.18 | $10.6230% lebih murah |
| 63.99 GEL | $24.65 | $17.2530% lebih murah |
| 135.87 GEL | $52.34 | $36.6330% lebih murah |
Magticom
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 10.08 GEL | $3.88 | $2.7130% lebih murah |
| 20.12 GEL | $7.75 | $5.4230% lebih murah |
| 25.24 GEL | $9.72 | $6.8030% lebih murah |
| 30.26 GEL | $11.66 | $8.1530% lebih murah |
| 35.34 GEL | $13.61 | $9.5230% lebih murah |
| 50.49 GEL | $19.45 | $13.6130% lebih murah |
| 75.72 GEL | $29.17 | $20.4130% lebih murah |
| 85.21 GEL | $32.82 | $22.9730% lebih murah |
MyPhone
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.6630% lebih murah |
| 14.83 GEL | $5.71 | $3.9930% lebih murah |
| 19.69 GEL | $7.58 | $5.3030% lebih murah |
| 24.65 GEL | $9.50 | $6.6430% lebih murah |
| 29.67 GEL | $11.43 | $8.0030% lebih murah |
| 39.42 GEL | $15.18 | $10.6230% lebih murah |
| 63.99 GEL | $24.65 | $17.2530% lebih murah |
| 135.87 GEL | $52.34 | $36.6330% lebih murah |
Cellfie
Airtime 7| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.88 GEL | $3.81 | $2.6630% lebih murah |
| 14.83 GEL | $5.71 | $3.9930% lebih murah |
| 19.69 GEL | $7.58 | $5.3030% lebih murah |
| 24.65 GEL | $9.50 | $6.6430% lebih murah |
| 34.62 GEL | $13.34 | $9.3330% lebih murah |
| 44.39 GEL | $17.10 | $11.9630% lebih murah |
| 63.99 GEL | $24.65 | $17.2530% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Georgia
Penerima menerima Lari Georgia(GEL) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +995 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 6 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Penerima boleh menggunakan isian semula untuk panggilan, SMS, data, atau melanggan pelan pilihan.
Produk tersedia mengikut operator
- Bani: 8 jumlah masa udara (9.44 GEL ~ 222.35 GEL)
- Geocell: 8 jumlah masa udara (9.88 GEL ~ 163.37 GEL)
- GPhone: 8 jumlah masa udara (9.88 GEL ~ 135.87 GEL)
- Magticom: 8 jumlah masa udara (10.08 GEL ~ 85.21 GEL)
- MyPhone: 8 jumlah masa udara (9.88 GEL ~ 135.87 GEL)
- Cellfie: 7 jumlah masa udara (9.88 GEL ~ 63.99 GEL)
Cara menghantar isian semula Georgia
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Georgia (+995) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Bani, Geocell, GPhone, Magticom dan operator Georgia yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Georgia
Berapa kos isian semula Georgia?
Isian semula bermula dari $2.54. 9.44 GEL airtime berharga $2.54, 30% di bawah nilai mukanya ($3.64). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Georgia begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Georgia sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Georgia?
Anda boleh menghantar ke Bani, Geocell, GPhone, Magticom, MyPhone, Cellfie dan 6 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Georgia?
Kini 47 pilihan airtime tersedia. Airtime akan masuk ke baki prabayar penerima untuk panggilan, SMS, data, atau langganan pelan.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.