Top-up Viva Armenia, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka untuk nombor prabayar Armenia
Pilih dari 8 pilihan airtime untuk dihantar ke nombor Armenia Viva Armenia (+374). Jumlah yang diterima adalah dalam mata wang tempatan (AMD), harga ditetapkan dalam USD.
Untuk nombor Armenia, masukkan hanya digit selepas kod negara +374. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Jumlah
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Armenia Viva Armenia yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Armenia Viva Armenia di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 2,066 AMD mempunyai nilai muka $5.72 tetapi hanya berharga $4.00 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 8 produk Armenia Viva Armenia
Dari $4.00
Harga top-up Armenia Viva Armenia terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 2,066 AMD | $5.72 | $4.00 | 30% |
| 3,459 AMD | $9.58 | $6.70 | 30% |
| 4,138 AMD | $11.46 | $8.02 | 30% |
| 4,835 AMD | $13.39 | $9.37 | 30% |
| 6,228 AMD | $17.24 | $12.07 | 30% |
| 8,979 AMD | $24.86 | $17.40 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Viva Armenia
Viva Armenia
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 2,066 AMD | $5.72 | $4.0030% lebih murah |
| 3,459 AMD | $9.58 | $6.7030% lebih murah |
| 4,138 AMD | $11.46 | $8.0230% lebih murah |
| 4,835 AMD | $13.39 | $9.3730% lebih murah |
| 6,228 AMD | $17.24 | $12.0730% lebih murah |
| 8,979 AMD | $24.86 | $17.4030% lebih murah |
| 13,151 AMD | $36.41 | $25.4830% lebih murah |
| 16,613 AMD | $46.00 | $32.1930% lebih murah |
Panduan top-up Viva Armenia
Top-up airtime datang dalam 2,066 AMD ~ 16,613 AMD 8 jumlah. Ditambahkan ke baki prabayar Viva Armenia penerima dalam mata wang tempatan, yang boleh digunakan untuk panggilan, teks, data, atau melanggan pelan yang diingini.
Sahkan operator penerima dan masukkan nombor. Kami mengesahkan panjang nombor dengan segera. Nombor yang dihantar disimpan dalam sejarah top-up anda untuk ulangan pantas.
Cara menghantar isian semula Armenia Viva Armenia
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Armenia (+374) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Semak operator
Memasukkan nombor akan sama ada memilih operator secara automatik (Viva Armenia) atau menunjukkan senarai untuk dipilih. Jika penerima telah menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Armenia Viva Armenia
Berapa kos isian semula Armenia Viva Armenia?
Isian semula bermula dari $4.00. 2,066 AMD airtime berharga $4.00, 30% di bawah nilai mukanya ($5.72). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Armenia Viva Armenia begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Armenia Viva Armenia sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Bagaimana saya tahu jika ia nombor Viva Armenia?
Memasukkan nombor Armenia (+374) menunjukkan operator yang serasi. Jika beberapa menggunakan format penomboran yang sama, pilih Viva Armenia secara manual. Jika penerima menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
Bolehkah saya menghantar data ke Armenia Viva Armenia?
Kini 8 pilihan airtime tersedia. Airtime akan masuk ke baki prabayar penerima untuk panggilan, SMS, data, atau langganan pelan.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.