Top-up mudah alih Trinidad dan Tobago, sehingga 32% di bawah nilai nominal
Hantar 16 pilihan airtime, 3 pelan data ke nombor prabayar Digicel, bMobile di Trinidad dan Tobago. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (TTD), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Trinidad dan Tobago, masukkan hanya digit selepas kod negara +1. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Trinidad dan Tobago yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Trinidad dan Tobago di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 29.04 TTD mempunyai nilai muka $3.81 tetapi hanya berharga $2.66 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 19 produk Trinidad dan Tobago
Sehingga 32%
Penjimatan maksimum pada mana-mana produk
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| Data 100GB (467 TTD), 30 hari | $68.97 | $46.50 | 32% |
| Data 25GB (307 TTD), 30 hari | $45.34 | $31.20 | 31% |
| 29.04 TTD | $3.81 | $2.66 | 30% |
| 59.76 TTD | $7.85 | $5.49 | 30% |
| 67.83 TTD | $8.90 | $6.23 | 30% |
| 85.44 TTD | $11.22 | $7.85 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Operator Trinidad dan Tobago
Harga top-up Trinidad dan Tobago
Semua pakej airtime dan data untuk Trinidad dan Tobago dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Digicel
Airtime 8 · Data 3| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 67.83 TTD | $8.90 | $6.2330% lebih murah |
| 101.78 TTD | $13.36 | $9.3530% lebih murah |
| 118.75 TTD | $15.59 | $10.9130% lebih murah |
| 135.72 TTD | $17.82 | $12.4730% lebih murah |
| 186.64 TTD | $24.50 | $17.1530% lebih murah |
| 254.54 TTD | $33.42 | $23.3930% lebih murah |
| 373.36 TTD | $49.02 | $34.3130% lebih murah |
| 661.91 TTD | $86.90 | $60.8230% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Panggilan dan pelan data120.33 TTD, Nilai $17.77 | International Talk and Text | 30 hari | $12.4430% lebih murah |
| Data 25GB307 TTD, Nilai $45.34 | My 30 Day 300 Plan | 30 hari | $31.2031% lebih murah |
| Data 100GB467 TTD, Nilai $68.97 | My 30 Day 460 plan | 30 hari | $46.5032% lebih murah |
bMobile
Airtime 8| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 29.04 TTD | $3.81 | $2.6630% lebih murah |
| 59.76 TTD | $7.85 | $5.4930% lebih murah |
| 85.44 TTD | $11.22 | $7.8530% lebih murah |
| 119.88 TTD | $15.74 | $11.0130% lebih murah |
| 150.06 TTD | $19.70 | $13.7930% lebih murah |
| 164.76 TTD | $21.63 | $15.1430% lebih murah |
| 240.72 TTD | $31.60 | $22.1230% lebih murah |
| 375.12 TTD | $49.25 | $34.4730% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Trinidad dan Tobago
Penerima menerima Dolar Trinidad dan Tobago(TTD) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +1 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 2 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Masa udara menjadi baki fleksibel, manakala pakej data diaktifkan serta-merta pada telefon penerima tanpa pendaftaran berasingan.
Produk tersedia mengikut operator
- Digicel: 8 jumlah masa udara (67.83 TTD ~ 661.91 TTD), 3 pelan data (Tempoh sah: 30 hari)
- bMobile: 8 jumlah masa udara (29.04 TTD ~ 375.12 TTD)
Cara menghantar isian semula Trinidad dan Tobago
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Trinidad dan Tobago (+1) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Digicel, bMobile dan operator Trinidad dan Tobago yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Trinidad dan Tobago
Berapa kos isian semula Trinidad dan Tobago?
Isian semula bermula dari $2.66. 29.04 TTD airtime berharga $2.66, 30% di bawah nilai mukanya ($3.81). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Trinidad dan Tobago begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Trinidad dan Tobago sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Trinidad dan Tobago?
Anda boleh menghantar ke Digicel, bMobile dan 2 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Trinidad dan Tobago?
Ya, 3 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 16 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.