Top-up mudah alih Peru, 30%+ di bawah nilai nominal
Hantar 28 pilihan airtime, 5 pelan data ke nombor prabayar Claro, Bitel, Entel, Movistar di Peru. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (PEN), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Peru, masukkan hanya digit selepas kod negara +51. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Peru yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Peru di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 6.33 PEN mempunyai nilai muka $1.84 tetapi hanya berharga $1.28 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 33 produk Peru
Dari $0.61
Harga top-up Peru terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| Data 200MB (3 PEN), 2 hari | $0.87 | $0.61 | 30% |
| Data 650MB (5 PEN), 5 hari | $1.45 | $1.01 | 30% |
| 6.33 PEN | $1.84 | $1.28 | 30% |
| 6.33 PEN | $1.84 | $1.28 | 30% |
| 6.33 PEN | $1.84 | $1.28 | 30% |
| Data 1.5GB (10 PEN), 10 hari | $2.91 | $2.03 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Peru
Semua pakej airtime dan data untuk Peru dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Claro
Airtime 8 · Data 5| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 13 PEN | $3.78 | $2.6430% lebih murah |
| 15 PEN | $4.36 | $3.0530% lebih murah |
| 23 PEN | $6.69 | $4.6830% lebih murah |
| 31 PEN | $9.01 | $6.3030% lebih murah |
| 46 PEN | $13.37 | $9.3630% lebih murah |
| 56 PEN | $16.28 | $11.3930% lebih murah |
| 88 PEN | $25.58 | $17.9030% lebih murah |
| 153 PEN | $44.48 | $31.1330% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 200MB3 PEN, Nilai $0.87 | 200MB Data | 2 hari | $0.6130% lebih murah |
| Data 650MB5 PEN, Nilai $1.45 | 650MB data | 5 hari | $1.0130% lebih murah |
| Data 1.5GB10 PEN, Nilai $2.91 | 1.5GB data | 10 hari | $2.0330% lebih murah |
| Data 3GB20 PEN, Nilai $5.81 | 3GB Data | 20 hari | $4.0630% lebih murah |
| Data 4.5GB30 PEN, Nilai $8.72 | 4.5GB Data | 30 hari | $6.1030% lebih murah |
Bitel
Airtime 7| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 6.33 PEN | $1.84 | $1.2830% lebih murah |
| 12.51 PEN | $3.64 | $2.5430% lebih murah |
| 18.80 PEN | $5.47 | $3.8230% lebih murah |
| 31.19 PEN | $9.07 | $6.3430% lebih murah |
| 43.76 PEN | $12.72 | $8.9030% lebih murah |
| 62.75 PEN | $18.24 | $12.7630% lebih murah |
| 87.86 PEN | $25.54 | $17.8730% lebih murah |
Entel
Airtime 7| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 6.33 PEN | $1.84 | $1.2830% lebih murah |
| 12.51 PEN | $3.64 | $2.5430% lebih murah |
| 18.80 PEN | $5.47 | $3.8230% lebih murah |
| 25.08 PEN | $7.29 | $5.1030% lebih murah |
| 37.64 PEN | $10.94 | $7.6530% lebih murah |
| 56.33 PEN | $16.38 | $11.4630% lebih murah |
| 112.72 PEN | $32.77 | $22.9330% lebih murah |
Movistar
Airtime 6| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 6.33 PEN | $1.84 | $1.2830% lebih murah |
| 12.51 PEN | $3.64 | $2.5430% lebih murah |
| 18.80 PEN | $5.47 | $3.8230% lebih murah |
| 31.19 PEN | $9.07 | $6.3430% lebih murah |
| 43.76 PEN | $12.72 | $8.9030% lebih murah |
| 56.33 PEN | $16.38 | $11.4630% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Peru
Peru mempunyai ramai keluarga yang tinggal di AS, Sepanyol, Argentina, dan Chile, jadi top-up dihantar ke Lima dan Arequipa. Ramai orang menggunakan baki prabayar untuk kedua-dua panggilan dan data.
Penerima menerima Sol Peru(PEN) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +51 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 4 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Masa udara menjadi baki fleksibel, manakala pakej data diaktifkan serta-merta pada telefon penerima tanpa pendaftaran berasingan.
Produk tersedia mengikut operator
- Claro: 8 jumlah masa udara (13 PEN ~ 153 PEN), 5 pelan data (Tempoh sah: 2 hari ~ 30 hari)
- Bitel: 7 jumlah masa udara (6.33 PEN ~ 87.86 PEN)
- Entel: 7 jumlah masa udara (6.33 PEN ~ 112.72 PEN)
- Movistar: 6 jumlah masa udara (6.33 PEN ~ 56.33 PEN)
Cara menghantar isian semula Peru
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Peru (+51) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Claro, Bitel, Entel, Movistar dan operator Peru yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Peru
Berapa kos isian semula Peru?
Isian semula bermula dari $0.61. 6.33 PEN airtime berharga $1.28, 30% di bawah nilai mukanya ($1.84). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Peru begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Peru sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Peru?
Anda boleh menghantar ke Claro, Bitel, Entel, Movistar dan 4 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Peru?
Ya, 5 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 28 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.