Top-up mudah alih Papua New Guinea, 30%+ di bawah nilai nominal
Hantar 15 pilihan airtime, 10 pelan data ke nombor prabayar Digicel, Vodafone di Papua New Guinea. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (PGK), sementara pengirim membayar purata 30% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Papua New Guinea, masukkan hanya digit selepas kod negara +675. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Papua New Guinea yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Papua New Guinea di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 9.26 PGK mempunyai nilai muka $2.06 tetapi hanya berharga $1.43 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 25 produk Papua New Guinea
Dari $1.43
Harga top-up Papua New Guinea terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 9.26 PGK | $2.06 | $1.43 | 30% |
| Data 1.5GB (10 PGK), 1 hari | $2.22 | $1.55 | 30% |
| 11.15 PGK | $2.48 | $1.73 | 30% |
| 12.98 PGK | $2.88 | $2.01 | 30% |
| 17.73 PGK | $3.94 | $2.75 | 30% |
| Data 3.5GB (20 PGK), 3 hari | $4.44 | $3.10 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Operator Papua New Guinea
Harga top-up Papua New Guinea
Semua pakej airtime dan data untuk Papua New Guinea dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Digicel
Airtime 8 · Data 10| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 11.15 PGK | $2.48 | $1.7330% lebih murah |
| 12.98 PGK | $2.88 | $2.0130% lebih murah |
| 22.34 PGK | $4.96 | $3.4730% lebih murah |
| 33.53 PGK | $7.44 | $5.2030% lebih murah |
| 44.72 PGK | $9.93 | $6.9430% lebih murah |
| 67.11 PGK | $14.90 | $10.4230% lebih murah |
| 100.68 PGK | $22.35 | $15.6430% lebih murah |
| 302.13 PGK | $67.07 | $46.4830% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 1.5GB10 PGK, Nilai $2.22 | "1 Day 1.5GB" | 1 hari | $1.5530% lebih murah |
| Data 3.5GB20 PGK, Nilai $4.44 | "3 Days 3.5GB" | 3 hari | $3.1030% lebih murah |
| Data 50MB + 2075 min panggilan20.50 PGK, Nilai $4.55 | "ComboRoaming K2 Pack" | 7 hari | $3.1830% lebih murah |
| Data 30GB50 PGK, Nilai $11.10 | "Diaspora 7Days 30GB" | 7 hari | $7.7630% lebih murah |
| Data 20GB + 300 min panggilan51 PGK, Nilai $11.32 | "Dia 300min - 20GB" | 7 hari | $7.9230% lebih murah |
| Data 50GB70 PGK, Nilai $15.54 | "50Gb 30 days" | 30 hari | $10.8730% lebih murah |
| Data 75GB100 PGK, Nilai $22.20 | "Online Data 7D 75Gb" | 30 hari | $15.5330% lebih murah |
| Data 80GB150 PGK, Nilai $33.30 | "30 Days 80GB" | 30 hari | $23.3030% lebih murah |
| Data 175GB200 PGK, Nilai $44.39 | "Online Data 30Days 175Gb" | 30 hari | $31.0730% lebih murah |
| Data 300GB300 PGK, Nilai $66.59 | "Online Data 30Days 300GB" | 30 hari | $46.1830% lebih murah |
Vodafone
Airtime 7| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.26 PGK | $2.06 | $1.4330% lebih murah |
| 17.73 PGK | $3.94 | $2.7530% lebih murah |
| 26.75 PGK | $5.94 | $4.1530% lebih murah |
| 35.75 PGK | $7.94 | $5.5530% lebih murah |
| 53.57 PGK | $11.89 | $8.3230% lebih murah |
| 80.39 PGK | $17.84 | $12.4930% lebih murah |
| 143.10 PGK | $31.76 | $22.2330% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Papua New Guinea
Penerima menerima Kina Papua New Guinea(PGK) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +675 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 2 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Masa udara menjadi baki fleksibel, manakala pakej data diaktifkan serta-merta pada telefon penerima tanpa pendaftaran berasingan.
Produk tersedia mengikut operator
- Digicel: 8 jumlah masa udara (11.15 PGK ~ 302.13 PGK), 10 pelan data (Tempoh sah: 1 hari ~ 30 hari)
- Vodafone: 7 jumlah masa udara (9.26 PGK ~ 143.10 PGK)
Cara menghantar isian semula Papua New Guinea
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Papua New Guinea (+675) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Digicel, Vodafone dan operator Papua New Guinea yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Papua New Guinea
Berapa kos isian semula Papua New Guinea?
Isian semula bermula dari $1.43. 9.26 PGK airtime berharga $1.43, 30% di bawah nilai mukanya ($2.06). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Papua New Guinea begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Papua New Guinea sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Papua New Guinea?
Anda boleh menghantar ke Digicel, Vodafone dan 2 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Papua New Guinea?
Ya, 10 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 15 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.