Top-up Axis, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka untuk nombor prabayar Indonesia
Pilih dari 4 pilihan airtime, 7 pelan data untuk dihantar ke nombor Indonesia Axis (+62). Jumlah yang diterima adalah dalam mata wang tempatan (IDR), harga ditetapkan dalam USD.
Untuk nombor Indonesia, masukkan hanya digit selepas kod negara +62. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Jumlah
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Indonesia Axis yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Indonesia Axis di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 25,000 IDR mempunyai nilai muka $1.38 tetapi hanya berharga $0.96 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 11 produk Indonesia Axis
Dari $0.96
Harga top-up Indonesia Axis terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 25,000 IDR | $1.38 | $0.96 | 30% |
| Data 2GB (30,160 IDR), 60 hari | $1.66 | $1.16 | 30% |
| Data 3GB (39,210 IDR), 60 hari | $2.16 | $1.51 | 30% |
| Data 8GB (43,000 IDR), 1 hari | $2.37 | $1.65 | 30% |
| 50,000 IDR | $2.76 | $1.92 | 30% |
| Data 2GB (54,690 IDR), 30 hari | $3.01 | $2.10 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Axis
Axis
Airtime 4 · Data 7| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 25,000 IDR | $1.38 | $0.9630% lebih murah |
| 50,000 IDR | $2.76 | $1.9230% lebih murah |
| 100,000 IDR | $5.51 | $3.8530% lebih murah |
| 200,000 IDR | $11.02 | $7.7130% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 2GB30,160 IDR, Nilai $1.66 | BRONET 2GB | 60 hari | $1.1630% lebih murah |
| Data 3GB39,210 IDR, Nilai $2.16 | BRONET 3GB | 60 hari | $1.5130% lebih murah |
| Data 8GB43,000 IDR, Nilai $2.37 | AIGO Bronet 8GB + Local 15hr | 1 hari | $1.6530% lebih murah |
| Data 2GB54,690 IDR, Nilai $3.01 | BRONET 4G OWSEM, 2GB + 6GB | 30 hari | $2.1030% lebih murah |
| Data 14GB60,000 IDR, Nilai $3.31 | AIGO Bronet 14GB + Local 30hr | 1 hari | $2.3130% lebih murah |
| Data 3GB69,770 IDR, Nilai $3.84 | BRONET 4G OWSEM, 3GB + 9GB | 30 hari | $2.6930% lebih murah |
| Data 20GB75,000 IDR, Nilai $4.13 | AIGO Bronet 20GB + Local 30hr | 1 hari | $2.8930% lebih murah |
Panduan top-up Axis
Top-up airtime datang dalam 25,000 IDR ~ 200,000 IDR 4 jumlah. Ditambahkan ke baki prabayar Axis penerima dalam mata wang tempatan, yang boleh digunakan untuk panggilan, teks, data, atau melanggan pelan yang diingini.
Terdapat 7 pakej data. Termasuk produk seperti Data 2GB, Data 3GB, Data 8GB, Data 14GB, Data 20GB. Tempoh sah adalah 1 hari ~ 60 hari. Diaktifkan terus pada nombor penerima selepas pembayaran, tidak perlu langganan berasingan.
Sahkan operator penerima dan masukkan nombor. Kami mengesahkan panjang nombor dengan segera. Nombor yang dihantar disimpan dalam sejarah top-up anda untuk ulangan pantas.
Cara menghantar isian semula Indonesia Axis
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Indonesia (+62) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Semak operator
Memasukkan nombor akan sama ada memilih operator secara automatik (Axis) atau menunjukkan senarai untuk dipilih. Jika penerima telah menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Indonesia Axis
Berapa kos isian semula Indonesia Axis?
Isian semula bermula dari $0.96. 25,000 IDR airtime berharga $0.96, 30% di bawah nilai mukanya ($1.38). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Indonesia Axis begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Indonesia Axis sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Bagaimana saya tahu jika ia nombor Axis?
Memasukkan nombor Indonesia (+62) menunjukkan operator yang serasi. Jika beberapa menggunakan format penomboran yang sama, pilih Axis secara manual. Jika penerima menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
Bolehkah saya menghantar data ke Indonesia Axis?
Ya, 7 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 4 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.