Top-up MTN, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka untuk nombor prabayar Guinea Bissau
Pilih dari 7 pilihan airtime, 3 pelan data untuk dihantar ke nombor Guinea Bissau MTN (+245). Jumlah yang diterima adalah dalam mata wang tempatan (XOF), harga ditetapkan dalam USD.
Untuk nombor Guinea Bissau, masukkan hanya digit selepas kod negara +245. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Jumlah
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Guinea Bissau MTN yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Guinea Bissau MTN di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 1,170.96 XOF mempunyai nilai muka $2.00 tetapi hanya berharga $1.39 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 10 produk Guinea Bissau MTN
Dari $1.19
Harga top-up Guinea Bissau MTN terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| Data 1300MB (1,000 XOF), 7 hari | $1.71 | $1.19 | 30% |
| 1,170.96 XOF | $2.00 | $1.39 | 30% |
| Data 3000MB (2,000 XOF), 7 hari | $3.41 | $2.38 | 30% |
| 2,326.88 XOF | $3.97 | $2.77 | 30% |
| 3,509.37 XOF | $5.98 | $4.18 | 30% |
| 4,697.97 XOF | $8.01 | $5.60 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up MTN
MTN
Airtime 7 · Data 3| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 1,170.96 XOF | $2.00 | $1.3930% lebih murah |
| 2,326.88 XOF | $3.97 | $2.7730% lebih murah |
| 3,509.37 XOF | $5.98 | $4.1830% lebih murah |
| 4,697.97 XOF | $8.01 | $5.6030% lebih murah |
| 7,027.58 XOF | $11.98 | $8.3830% lebih murah |
| 11,751.97 XOF | $20.04 | $14.0230% lebih murah |
| 14,103.31 XOF | $24.05 | $16.8330% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 1300MB1,000 XOF, Nilai $1.71 | 1300 MB Data | 7 hari | $1.1930% lebih murah |
| Data 3000MB2,000 XOF, Nilai $3.41 | 3000 MB Data | 7 hari | $2.3830% lebih murah |
| Data 22000MB10,000 XOF, Nilai $17.05 | 22000 MB Data | 30 hari | $11.9330% lebih murah |
Panduan top-up MTN
Top-up airtime datang dalam 1,170.96 XOF ~ 14,103.31 XOF 7 jumlah. Ditambahkan ke baki prabayar MTN penerima dalam mata wang tempatan, yang boleh digunakan untuk panggilan, teks, data, atau melanggan pelan yang diingini.
Terdapat 3 pakej data. Termasuk produk seperti Data 1300MB, Data 3000MB, Data 22000MB. Tempoh sah adalah 7 hari ~ 30 hari. Diaktifkan terus pada nombor penerima selepas pembayaran, tidak perlu langganan berasingan.
Sahkan operator penerima dan masukkan nombor. Kami mengesahkan panjang nombor dengan segera. Nombor yang dihantar disimpan dalam sejarah top-up anda untuk ulangan pantas.
Cara menghantar isian semula Guinea Bissau MTN
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Guinea Bissau (+245) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Semak operator
Memasukkan nombor akan sama ada memilih operator secara automatik (MTN) atau menunjukkan senarai untuk dipilih. Jika penerima telah menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Guinea Bissau MTN
Berapa kos isian semula Guinea Bissau MTN?
Isian semula bermula dari $1.19. 1,170.96 XOF airtime berharga $1.39, 30% di bawah nilai mukanya ($2.00). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Guinea Bissau MTN begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Guinea Bissau MTN sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Bagaimana saya tahu jika ia nombor MTN?
Memasukkan nombor Guinea Bissau (+245) menunjukkan operator yang serasi. Jika beberapa menggunakan format penomboran yang sama, pilih MTN secara manual. Jika penerima menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
Bolehkah saya menghantar data ke Guinea Bissau MTN?
Ya, 3 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 7 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.