Top-up Tigo, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka untuk nombor prabayar Guatemala
Pilih dari 2 pilihan airtime, 5 pelan data untuk dihantar ke nombor Guatemala Tigo (+502). Jumlah yang diterima adalah dalam mata wang tempatan (GTQ), harga ditetapkan dalam USD.
Untuk nombor Guatemala, masukkan hanya digit selepas kod negara +502. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Jumlah
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Guatemala Tigo yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Guatemala Tigo di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 72 GTQ mempunyai nilai muka $9.41 tetapi hanya berharga $6.58 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 7 produk Guatemala Tigo
Dari $6.58
Harga top-up Guatemala Tigo terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 72 GTQ | $9.41 | $6.58 | 30% |
| Data 8GB + 200 min panggilan (72 GTQ), 7 hari | $9.41 | $6.58 | 30% |
| 108 GTQ | $14.12 | $9.88 | 30% |
| Data 15GB + 250 min panggilan (108.01 GTQ), 15 hari | $14.12 | $9.88 | 30% |
| Data 20GB + 300 min panggilan (144 GTQ), 30 hari | $18.83 | $13.17 | 30% |
| Data 25GB + 400 min panggilan (180 GTQ), 30 hari | $23.53 | $16.47 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Tigo
Tigo
Airtime 2 · Data 5| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 72 GTQ | $9.41 | $6.5830% lebih murah |
| 108 GTQ | $14.12 | $9.8830% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 8GB + 200 min panggilan72 GTQ, Nilai $9.41 | Paquetigo 8GB: 7 days | 7 hari | $6.5830% lebih murah |
| Data 15GB + 250 min panggilan108.01 GTQ, Nilai $14.12 | Paquetigo 15GB: 15 days | 15 hari | $9.8830% lebih murah |
| Data 20GB + 300 min panggilan144 GTQ, Nilai $18.83 | Paquetigo 20GB : 30 days | 30 hari | $13.1730% lebih murah |
| Data 25GB + 400 min panggilan180 GTQ, Nilai $23.53 | Paquetigo 25GB: 30 days | 30 hari | $16.4730% lebih murah |
| Data 30GB216 GTQ, Nilai $28.24 | Paquetigo 30GB: 30 days | 30 hari | $19.7630% lebih murah |
Panduan top-up Tigo
Top-up airtime datang dalam 72 GTQ ~ 108 GTQ 2 jumlah. Ditambahkan ke baki prabayar Tigo penerima dalam mata wang tempatan, yang boleh digunakan untuk panggilan, teks, data, atau melanggan pelan yang diingini.
Terdapat 5 pakej data. Termasuk produk seperti Data 8GB + 200 min panggilan, Data 15GB + 250 min panggilan, Data 20GB + 300 min panggilan, Data 25GB + 400 min panggilan, Data 30GB. Tempoh sah adalah 7 hari ~ 30 hari. Diaktifkan terus pada nombor penerima selepas pembayaran, tidak perlu langganan berasingan.
Sahkan operator penerima dan masukkan nombor. Kami mengesahkan panjang nombor dengan segera. Nombor yang dihantar disimpan dalam sejarah top-up anda untuk ulangan pantas.
Cara menghantar isian semula Guatemala Tigo
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Guatemala (+502) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Semak operator
Memasukkan nombor akan sama ada memilih operator secara automatik (Tigo) atau menunjukkan senarai untuk dipilih. Jika penerima telah menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Guatemala Tigo
Berapa kos isian semula Guatemala Tigo?
Isian semula bermula dari $6.58. 72 GTQ airtime berharga $6.58, 30% di bawah nilai mukanya ($9.41). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Guatemala Tigo begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Guatemala Tigo sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Bagaimana saya tahu jika ia nombor Tigo?
Memasukkan nombor Guatemala (+502) menunjukkan operator yang serasi. Jika beberapa menggunakan format penomboran yang sama, pilih Tigo secara manual. Jika penerima menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
Bolehkah saya menghantar data ke Guatemala Tigo?
Ya, 5 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 2 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.