Top-up mudah alih Ethiopia, sehingga 33% di bawah nilai nominal
Hantar 13 pilihan airtime, 7 pelan data ke nombor prabayar Ethio Telecom, Safaricom di Ethiopia. Penerima mendapat top-up dalam mata wang tempatan (ETB), sementara pengirim membayar purata 32% kurang daripada nilai nominal. Daftar dengan hanya satu token, tanpa bayaran dan penghantaran biasanya dalam beberapa saat.
Untuk nombor Ethiopia, masukkan hanya digit selepas kod negara +251. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Ethiopia yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Ethiopia di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 435.44 ETB mempunyai nilai muka $2.70 tetapi hanya berharga $1.78 di MobileTopup (33% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 32%
Purata penjimatan merentasi semua 20 produk Ethiopia
Sehingga 33%
Penjimatan maksimum pada mana-mana produk
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 435.44 ETB | $2.70 | $1.78 | 33% |
| 874.26 ETB | $5.41 | $3.58 | 33% |
| 1,313.09 ETB | $8.13 | $5.38 | 33% |
| 2,190.75 ETB | $13.56 | $8.98 | 33% |
| 3,068.40 ETB | $19.00 | $12.58 | 33% |
| 4,823.70 ETB | $29.86 | $19.78 | 33% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Ethiopia
Semua pakej airtime dan data untuk Ethiopia dalam satu jadual. Jumlah yang diterima adalah mata wang tempatan yang ditambahkan ke baki prabayar penerima, bersama nilai USD pada kadar pasaran, harga MobileTopup, dan peratusan penjimatan. Harga ditetapkan dalam USD dan tetap sama semasa pembayaran.
Ethio Telecom
Airtime 7 · Data 7| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 435.44 ETB | $2.70 | $1.7833% lebih murah |
| 874.26 ETB | $5.41 | $3.5833% lebih murah |
| 1,313.09 ETB | $8.13 | $5.3833% lebih murah |
| 2,190.75 ETB | $13.56 | $8.9833% lebih murah |
| 3,068.40 ETB | $19.00 | $12.5833% lebih murah |
| 4,823.70 ETB | $29.86 | $19.7833% lebih murah |
| 7,017.82 ETB | $43.45 | $28.7833% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 3GB + 300 min panggilan225 ETB, Nilai $1.39 | Weekly IAT Voice+Internet+SMS | 7 hari | $0.9730% lebih murah |
| Data tanpa had360 ETB, Nilai $2.23 | Weekly IAT Unlimited Data | 7 hari | $1.5630% lebih murah |
| Data 10GB410 ETB, Nilai $2.54 | Monthly IAT Data 10GB | 30 hari | $1.7730% lebih murah |
| 2000 min panggilan510 ETB, Nilai $3.16 | Monthly IAT Voice+SMS | 30 hari | $2.2130% lebih murah |
| Data 10GB + 1150 min panggilan625 ETB, Nilai $3.87 | Monthly IAT Voice+Data+SMS | 30 hari | $2.7030% lebih murah |
| Data tanpa had1,170 ETB, Nilai $7.24 | Monthly IAT Unlimited Data | 30 hari | $5.0730% lebih murah |
| Data tanpa had1,530 ETB, Nilai $9.47 | Monthly IAT Unlimited Pack | 30 hari | $6.6330% lebih murah |
Safaricom
Airtime 6| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 657.99 ETB | $4.07 | $2.8530% lebih murah |
| 986.88 ETB | $6.11 | $4.2730% lebih murah |
| 1,314.04 ETB | $8.14 | $5.6930% lebih murah |
| 1,976.50 ETB | $12.24 | $8.5630% lebih murah |
| 2,957.99 ETB | $18.31 | $12.8130% lebih murah |
| 4,610.07 ETB | $28.54 | $19.9730% lebih murah |
Panduan top-up mudah alih Ethiopia
Penerima menerima Birr Ethiopia(ETB) setara dalam baki prabayar mereka. Masukkan nombor dengan kod negara +251 diikuti dengan nombor mudah alih. Pilih daripada 2 pembawa, atau kami akan mengesan secara automatik jika format nombor membenarkan. Masa udara menjadi baki fleksibel, manakala pakej data diaktifkan serta-merta pada telefon penerima tanpa pendaftaran berasingan.
Produk tersedia mengikut operator
- Ethio Telecom: 7 jumlah masa udara (435.44 ETB ~ 7,017.82 ETB), 7 pelan data (Tempoh sah: 7 hari ~ 30 hari)
- Safaricom: 6 jumlah masa udara (657.99 ETB ~ 4,610.07 ETB)
Cara menghantar isian semula Ethiopia
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Ethiopia (+251) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Pilih operator
Pilih dari Ethio Telecom, Safaricom dan operator Ethiopia yang lain. Jika boleh dikenal pasti melalui format nombor, ia akan dipilih secara automatik.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Ethiopia
Berapa kos isian semula Ethiopia?
Isian semula bermula dari $0.97. 435.44 ETB airtime berharga $1.78, 33% di bawah nilai mukanya ($2.70). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 32%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Ethiopia begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Ethiopia sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Operator mana yang berfungsi untuk Ethiopia?
Anda boleh menghantar ke Ethio Telecom, Safaricom dan 2 yang lain. Setiap operator menawarkan jumlah airtime dan pakej data yang berbeza, semak jadual harga di atas untuk semua pilihan.
Bolehkah saya menghantar data ke Ethiopia?
Ya, 7 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 13 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.