Top-up Robi, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka untuk nombor prabayar Bangladesh
Pilih dari 8 pilihan airtime, 2 pelan data untuk dihantar ke nombor Bangladesh Robi (+880). Jumlah yang diterima adalah dalam mata wang tempatan (BDT), harga ditetapkan dalam USD.
Untuk nombor Bangladesh, masukkan hanya digit selepas kod negara +880. Anda boleh meninggalkan 0 di hadapan.
Operator
Masukkan nombor untuk mencari operator
Jumlah
Pilih nombor, operator, dan jumlah untuk melihat jumlah pembayaran
$0.00
Daftar dengan hanya satu token. Nombor dan jumlah yang dipilih akan dibawa bersama.
Mengapa MobileTopup menawarkan top-up Bangladesh Robi yang paling murah
MobileTopup menjual semua produk top-up Bangladesh Robi di bawah nilai muka, jumlah tempatan yang sebenarnya diterima oleh penerima. Kami menunjukkan nilai setara dalam dolar pada kadar pasaran bersama harga kami supaya anda dapat melihat penjimatan anda sebelum membayar. Sebagai contoh, top-up 100 BDT mempunyai nilai muka $0.81 tetapi hanya berharga $0.56 di MobileTopup (30% lebih murah).
Sekurang-kurangnya 30%
Semua produk berharga sebanyak ini di bawah nilai muka
Purata 30%
Purata penjimatan merentasi semua 10 produk Bangladesh Robi
Dari $0.56
Harga top-up Bangladesh Robi terendah
| Produk (jumlah diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup | Penjimatan |
|---|---|---|---|
| 100 BDT | $0.81 | $0.56 | 30% |
| 200 BDT | $1.62 | $1.13 | 30% |
| 300 BDT | $2.42 | $1.69 | 30% |
| 400 BDT | $3.23 | $2.26 | 30% |
| Data 8GB + 150 min panggilan (419 BDT), 30 hari | $3.38 | $2.36 | 30% |
| 500 BDT | $4.04 | $2.82 | 30% |
Nilai muka dikira menggunakan kadar pasaran setakat 2026-10-27. Harga MobileTopup adalah kadar USD tetap di bawah harga runcit awam dalam pasaran isian semula antarabangsa, tanpa bayaran tambahan atau kos pertukaran apabila menghantar.
Harga top-up Robi
Robi
Airtime 8 · Data 2| Airtime (jumlah yang diterima) | Nilai muka | Harga MobileTopup |
|---|---|---|
| 100 BDT | $0.81 | $0.5630% lebih murah |
| 200 BDT | $1.62 | $1.1330% lebih murah |
| 300 BDT | $2.42 | $1.6930% lebih murah |
| 400 BDT | $3.23 | $2.2630% lebih murah |
| 500 BDT | $4.04 | $2.8230% lebih murah |
| 600 BDT | $4.85 | $3.3930% lebih murah |
| 750 BDT | $6.06 | $4.2330% lebih murah |
| 1,000 BDT | $8.08 | $5.6530% lebih murah |
| Pakej data | Nama pelan | Tempoh sah | Harga MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Data 8GB + 150 min panggilan419 BDT, Nilai $3.38 | 8 GB + 150 Minutes | 30 hari | $2.3630% lebih murah |
| Data 50GB + 1500 min panggilan999 BDT, Nilai $8.07 | 50 GB + 1500 Minutes | 30 hari | $5.6430% lebih murah |
Panduan top-up Robi
Top-up airtime datang dalam 100 BDT ~ 1,000 BDT 8 jumlah. Ditambahkan ke baki prabayar Robi penerima dalam mata wang tempatan, yang boleh digunakan untuk panggilan, teks, data, atau melanggan pelan yang diingini.
Terdapat 2 pakej data. Termasuk produk seperti Data 8GB + 150 min panggilan, Data 50GB + 1500 min panggilan. Tempoh sah adalah 30 hari. Diaktifkan terus pada nombor penerima selepas pembayaran, tidak perlu langganan berasingan.
Sahkan operator penerima dan masukkan nombor. Kami mengesahkan panjang nombor dengan segera. Nombor yang dihantar disimpan dalam sejarah top-up anda untuk ulangan pantas.
Cara menghantar isian semula Bangladesh Robi
- Langkah 1
Masukkan negara dan nombor
Pilih Bangladesh (+880) dari senarai negara dan masukkan nombor telefon penerima. Anda boleh memasukkan atau meninggalkan nombor 0 di hadapan.
- Langkah 2
Semak operator
Memasukkan nombor akan sama ada memilih operator secara automatik (Robi) atau menunjukkan senarai untuk dipilih. Jika penerima telah menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
- Langkah 3
Pilih jumlah
Pilih jumlah airtime atau pakej data. Setiap pilihan menunjukkan jumlah tempatan yang diterima, tempoh sah, dan berapa harganya di bawah nilai muka.
- Langkah 4
Bayar dengan kredit
Membayar dengan kredit MobileTopup menghantar isian semula terus ke operator, biasanya sampai ke penerima dalam beberapa saat. Resit dan kod isian semula disimpan dalam sejarah anda, dan nombor disimpan.
FAQ isian semula Bangladesh Robi
Berapa kos isian semula Bangladesh Robi?
Isian semula bermula dari $0.56. 100 BDT airtime berharga $0.56, 30% di bawah nilai mukanya ($0.81). Semua produk berharga sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka (purata penjimatan 30%), tanpa bayaran tersembunyi, harga yang anda lihat adalah apa yang anda bayar.
Mengapa isian semula Bangladesh Robi begitu berpatutan?
MobileTopup menyemak harga runcit pasaran antarabangsa untuk setiap produk, kemudian menetapkan harga yang lebih rendah, sekurang-kurangnya 30% di bawah nilai muka. Tiada bayaran tambahan atau kos pertukaran ditambah, jadi anda menjimatkan tepat seperti yang anda lihat.
Berapa cepat isian semula Bangladesh Robi sampai?
Kebanyakan isian semula sampai ke penerima dalam beberapa saat selepas pembayaran, dengan SMS pengesahan dari operator mereka. Keputusan dan resit muncul serta-merta dalam sejarah anda.
Bagaimana saya tahu jika ia nombor Robi?
Memasukkan nombor Bangladesh (+880) menunjukkan operator yang serasi. Jika beberapa menggunakan format penomboran yang sama, pilih Robi secara manual. Jika penerima menukar pembawa, pilih pembawa semasa mereka.
Bolehkah saya menghantar data ke Bangladesh Robi?
Ya, 2 pakej data tersedia. Penerima boleh mengaktifkannya serta-merta tanpa pendaftaran berasingan. Juga termasuk 8 pilihan airtime.
Apa yang berlaku jika isi semula gagal?
Jika operator tidak dapat memproses isian semula, pembayaran anda akan dipulangkan serta-merta sebagai kredit untuk digunakan semula.