Airtel yüklemesi, Uganda ön ödemeli numaralar için en az 30% nominal değerin altında
Uganda Airtel numaralarına (+256) göndermek için 8 hava yolu seçeneği, 12 veri planı arasından seçim yapın. Alınan miktarlar yerel para birimi cinsindendir (UGX), fiyatlar USD olarak sabitlenir.
Uganda numaraları için, ülke kodu +256 sonrasındaki rakamları girin. Baştaki 0'ı atlayabilirsiniz.
Operatör
Operatör bulmak için bir numara girin
Tutar
Numara, operatör ve miktarı seçerek ödeme toplamını görün
$0.00
Sadece bir token ile kaydolun. Seçtiğiniz numara ve miktar aktarılır.
MobileTopup neden en ucuz Uganda Airtel kontörlerini sunuyor
MobileTopup, tüm Uganda Airtel kontör ürünlerini nominal değerin altında satar, alıcıların gerçekte aldığı yerel miktar. Tasarrufunuzu ödeme yapmadan önce görebilmeniz için piyasa oranlarıyla dolar karşılığını fiyatlarımızın yanında gösteriyoruz. Örneğin, 15,452 UGX kontörün nominal değeri $3.65 ancak MobileTopup'ta sadece $2.55 (30% daha ucuz).
En az 30%
Tüm ürünler nominal değerin bu kadar altında
Ortalama 30%
Tüm 20 Uganda Airtel ürünlerinde ortalama tasarruf
$0.82 itibaren
En düşük Uganda Airtel kontör fiyatı
| Ürün (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması | Tasarruf |
|---|---|---|---|
| Veri 2.2GB (5,000 UGX) | $1.18 | $0.82 | 30% |
| Veri 2GB (6,500 UGX), 30 gün | $1.54 | $1.07 | 30% |
| Veri 7GB (8,000 UGX), 7 gün | $1.89 | $1.32 | 30% |
| Veri 10GB (10,000 UGX) | $2.36 | $1.65 | 30% |
| Veri 3GB + 150 dakika arama (15,000 UGX) | $3.55 | $2.48 | 30% |
| 15,452 UGX | $3.65 | $2.55 | 30% |
Yüz değerler 2026-10-27 tarihindeki piyasa oranları kullanılarak hesaplanmıştır. MobileTopup fiyatları, uluslararası kontör piyasalarındaki kamuya açık perakende fiyatlarının altında sabit USD oranlarıdır ve gönderirken ekstra ücret veya döviz maliyeti yoktur.
Airtel yükleme fiyatlandırması
Airtel
Konuşma 8 · İnternet 12| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 15,452 UGX | $3.65 | $2.5530% daha ucuz |
| 23,403 UGX | $5.53 | $3.8730% daha ucuz |
| 31,187 UGX | $7.37 | $5.1630% daha ucuz |
| 38,946 UGX | $9.21 | $6.4430% daha ucuz |
| 54,464 UGX | $12.88 | $9.0130% daha ucuz |
| 70,272 UGX | $16.62 | $11.6330% daha ucuz |
| 109,329 UGX | $25.85 | $18.0930% daha ucuz |
| 171,069 UGX | $40.45 | $28.3130% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 2.2GB5,000 UGX, Değer $1.18 | 3Day 2.2GB | Operatör tarafından belirlenir | $0.8230% daha ucuz |
| Veri 2GB6,500 UGX, Değer $1.54 | Monthly_2GB | 30 gün | $1.0730% daha ucuz |
| Veri 7GB8,000 UGX, Değer $1.89 | Weekly_7GB | 7 gün | $1.3230% daha ucuz |
| Veri 10GB10,000 UGX, Değer $2.36 | Weekly 10GB | Operatör tarafından belirlenir | $1.6530% daha ucuz |
| Veri 3GB + 150 dakika arama15,000 UGX, Değer $3.55 | Combo_150Min_3GB_50SMS | Operatör tarafından belirlenir | $2.4830% daha ucuz |
| Veri 8GB25,000 UGX, Değer $5.91 | Chillax_8GB | Operatör tarafından belirlenir | $4.1330% daha ucuz |
| Veri 10GB + 400 dakika arama30,000 UGX, Değer $7.09 | Combo_400Min_10GB_100SMS | Operatör tarafından belirlenir | $4.9630% daha ucuz |
| Veri 17GB50,000 UGX, Değer $11.82 | Chillax 17GB | Operatör tarafından belirlenir | $8.2730% daha ucuz |
| Veri 25GB + 800 dakika arama60,000 UGX, Değer $14.19 | SmartPlan_Gold_25GB | 30 gün | $9.9330% daha ucuz |
| Veri 40GB100,000 UGX, Değer $23.64 | Chillax_40GB | Operatör tarafından belirlenir | $16.5530% daha ucuz |
| Veri 50GB110,000 UGX, Değer $26.01 | SmartPlan_Platinum_50GB | 30 gün | $18.2030% daha ucuz |
| Veri 75GB150,000 UGX, Değer $35.47 | SmartPlan_GoldPlus_75GB | Operatör tarafından belirlenir | $24.8230% daha ucuz |
Airtel yükleme rehberi
Kontör yüklemeleri 15,452 UGX ~ 171,069 UGX 8 miktarlarında gelir. Alıcının Airtel ön ödemeli bakiyesine yerel para birimi olarak eklenir ve bu bakiye aramalar, mesajlar, veri veya istenen planlara abonelik için kullanılabilir.
12 veri paketi bulunmaktadır. Veri 2.2GB, Veri 2GB, Veri 7GB, Veri 10GB, Veri 3GB + 150 dakika arama, Veri 8GB gibi ürünleri içerir. Geçerlilik süresi 7 gün ~ 30 gün arasındadır. Ödeme sırasında doğrudan alıcının numarasına aktive edilir, ayrıca abonelik gerektirmez.
Alıcının operatörünü onaylayın ve numarayı girin. Numarayı hemen kontrol ederiz. Gönderilen numaralar hızlı tekrarlar için yükleme geçmişinizde kaydedilir.
Uganda Airtel kontörü nasıl gönderilir
- Adım 1
Ülke ve numara girin
Ülke listesinden Uganda (+256) seçin ve alıcının cep telefonu numarasını girin. Baştaki 0'ı dahil edebilir veya atlayabilirsiniz.
- Adım 2
Operatörü kontrol et
Numarayı girdiğinizde operatör (Airtel) otomatik olarak seçilecek veya bir liste gösterilecektir. Alıcı operatör değiştirdiyse, mevcut operatörü seçin.
- Adım 3
Bir tutar seçin
Bir kontör miktarı veya veri paketi seçin. Her seçenek, alınan yerel miktarı, geçerlilik süresini ve yüz değerinin altında ne kadar maliyeti olduğunu gösterir.
- Adım 4
Kredi ile öde
MobileTopup kredisi ile ödeme yapmak, kontörleri doğrudan operatörlere gönderir ve genellikle alıcıya saniyeler içinde ulaşır. Makbuzlar ve kontör kodları geçmişinizde kaydedilir ve numaralar saklanır.
Uganda Airtel kontörü SSS
Uganda Airtel kontörü ne kadar tutar?
Kontörler $0.82 başlar. 15,452 UGX kontör $2.55 tutarında ve yüz değerinin ($3.65) 30% altındadır. Tüm ürünler en az 30% yüz değerinin altında (ortalama 30% tasarruf) ve gizli ücretler olmadan, gördüğünüz fiyat ödeyeceğiniz fiyattır.
Uganda Airtel kontörleri neden bu kadar uygun?
MobileTopup her ürün için uluslararası piyasa perakende fiyatlarını kontrol eder, ardından fiyatları daha düşük, en az %30 yüz değerinin altında belirler. Ekstra ücret veya döviz maliyeti eklenmez, böylece tam olarak gördüğünüz kadar tasarruf edersiniz.
Uganda Airtel kontörü ne kadar hızlı ulaşır?
Çoğu kontör, ödeme sonrası saniyeler içinde alıcıya ulaşır ve operatörlerinden bir onay SMS'i alırlar. Sonuçlar ve makbuzlar anında geçmişinizde görünür.
Bir Airtel numarası olduğunu nasıl anlarım?
Bir Uganda numarası (+256) girdiğinizde uyumlu operatörler gösterilir. Birden fazla operatör aynı numaralandırma formatını kullanıyorsa, manuel olarak Airtel seçin. Alıcı operatör değiştirdiyse, mevcut operatörü seçin.
Uganda Airtel için veri gönderebilir miyim?
Evet, 12 veri paketi mevcuttur. Alıcılar bunları ayrı bir kayıt olmadan hemen etkinleştirebilir. Ayrıca 8 kontör seçeneği içerir.
Kontör başarısız olursa ne olur?
Bir operatör kontörü işleyemezse, ödemeniz anında kredi olarak iade edilir ve hemen yeniden kullanılabilir.