Filipinler mobil yükleme, nominal değerin 30%+ altında
Filipinler'deki Dito, Globe Telecom (Cherry, Touch), Smart (Bro, TNT, Sun Cellular) ön ödemeli numaralara 20 hava yolu seçeneği, 13 veri planı gönderin. Alıcılar yüklemeleri yerel para biriminde (PHP) alırken, gönderenler ortalama 30% nominal değerden daha az öder. Yalnızca bir belirteçle kaydolun, ücretsiz ve genellikle saniyeler içinde teslimat.
Filipinler numaraları için, ülke kodu +63 sonrasındaki rakamları girin. Baştaki 0'ı atlayabilirsiniz.
Operatör
Operatör bulmak için bir numara girin
Numara, operatör ve miktarı seçerek ödeme toplamını görün
$0.00
Sadece bir token ile kaydolun. Seçtiğiniz numara ve miktar aktarılır.
MobileTopup neden en ucuz Filipinler kontörlerini sunuyor
MobileTopup, tüm Filipinler kontör ürünlerini nominal değerin altında satar, alıcıların gerçekte aldığı yerel miktar. Tasarrufunuzu ödeme yapmadan önce görebilmeniz için piyasa oranlarıyla dolar karşılığını fiyatlarımızın yanında gösteriyoruz. Örneğin, 50 PHP kontörün nominal değeri $0.78 ancak MobileTopup'ta sadece $0.54 (30% daha ucuz).
En az 30%
Tüm ürünler nominal değerin bu kadar altında
Ortalama 30%
Tüm 33 Filipinler ürünlerinde ortalama tasarruf
$0.54 itibaren
En düşük Filipinler kontör fiyatı
| Ürün (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması | Tasarruf |
|---|---|---|---|
| 50 PHP | $0.78 | $0.54 | 30% |
| Veri 6GB (60 PHP), 3 gün | $0.94 | $0.65 | 30% |
| 75 PHP | $1.17 | $0.82 | 30% |
| 100 PHP | $1.56 | $1.09 | 30% |
| 100 PHP | $1.56 | $1.09 | 30% |
| 100 PHP | $1.56 | $1.09 | 30% |
Yüz değerler 2026-10-27 tarihindeki piyasa oranları kullanılarak hesaplanmıştır. MobileTopup fiyatları, uluslararası kontör piyasalarındaki kamuya açık perakende fiyatlarının altında sabit USD oranlarıdır ve gönderirken ekstra ücret veya döviz maliyeti yoktur.
Filipinler yükleme fiyatlandırması
Filipinler için tüm kontör ve veri paketleri tek bir tabloda. Alıcının ön ödemeli bakiyesine eklenen yerel para birimi miktarı, piyasa oranlarındaki USD değeri, MobileTopup fiyatı ve tasarruf yüzdesi ile birlikte gösterilir. Fiyatlar USD olarak sabitlenir ve ödeme sırasında aynı kalır.
Dito
Konuşma 5 · İnternet 7| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 100 PHP | $1.56 | $1.0930% daha ucuz |
| 200 PHP | $3.13 | $2.1830% daha ucuz |
| 300 PHP | $4.69 | $3.2830% daha ucuz |
| 500 PHP | $7.82 | $5.4730% daha ucuz |
| 1,000 PHP | $15.63 | $10.9430% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 8GB + 300 dakika arama109 PHP, Değer $1.70 | DITO Level Up 109 | 30 gün | $1.1930% daha ucuz |
| Veri 11GB199 PHP, Değer $3.11 | GameZone199 | 30 gün | $2.1730% daha ucuz |
| Veri 16GB + 300 dakika arama199 PHP, Değer $3.11 | DITO Level Up 199 | 30 gün | $2.1730% daha ucuz |
| Veri 11GB199 PHP, Değer $3.11 | StreamZone199 | 30 gün | $2.1730% daha ucuz |
| Veri 28GB + 300 dakika arama299 PHP, Değer $4.67 | DITO Level Up 299 | 30 gün | $3.2730% daha ucuz |
| Veri 55GB + 300 dakika arama499 PHP, Değer $7.80 | DITO Level Up 499 | 30 gün | $5.4630% daha ucuz |
| Veri 120GB + 300 dakika arama999 PHP, Değer $15.62 | DITO Level Up 999 | 30 gün | $10.9330% daha ucuz |
Globe Telecom (Cherry, Touch)
Konuşma 9 · İnternet 3| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 50 PHP | $0.78 | $0.5430% daha ucuz |
| 100 PHP | $1.56 | $1.0930% daha ucuz |
| 150 PHP | $2.35 | $1.6430% daha ucuz |
| 350 PHP | $5.47 | $3.8330% daha ucuz |
| 450 PHP | $7.04 | $4.9230% daha ucuz |
| 550 PHP | $8.60 | $6.0130% daha ucuz |
| 600 PHP | $9.38 | $6.5630% daha ucuz |
| 700 PHP | $10.94 | $7.6630% daha ucuz |
| 900 PHP | $14.07 | $9.8430% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 2GB299 PHP, Değer $4.67 | GOSURF 299 | 30 gün | $3.2730% daha ucuz |
| Veri 5GB599 PHP, Değer $9.37 | GOSURF 599 | 30 gün | $6.5530% daha ucuz |
| Veri 10GB999 PHP, Değer $15.62 | GOSURF 999 | 30 gün | $10.9330% daha ucuz |
Smart (Bro, TNT, Sun Cellular)
Konuşma 6 · İnternet 3| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 75 PHP | $1.17 | $0.8230% daha ucuz |
| 100 PHP | $1.56 | $1.0930% daha ucuz |
| 200 PHP | $3.13 | $2.1830% daha ucuz |
| 300 PHP | $4.69 | $3.2830% daha ucuz |
| 500 PHP | $7.82 | $5.4730% daha ucuz |
| 1,000 PHP | $15.63 | $10.9430% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 6GB60 PHP, Değer $0.94 | GIGA VIDEO 60 | 3 gün | $0.6530% daha ucuz |
| Veri 13GB120 PHP, Değer $1.88 | GIGA VIDEO 120 | 7 gün | $1.3130% daha ucuz |
| Veri 20GB149 PHP, Değer $2.33 | GIGA POWER 149 | 7 gün | $1.6330% daha ucuz |
Filipinler mobil yükleme rehberi
Filipinler'de birçok yurtdışında çalışan bulunmaktadır, bu nedenle Orta Doğu, ABD, Singapur ve Hong Kong'daki aileler sık sık Manila, Cebu ve Davao'daki akrabalarına kontör gönderir. Yaygın ön ödemeli kullanımıyla, kontör ve veri paketleri bağlantıda kalmak için temel ihtiyaçlardır.
Alıcılar, ön ödemeli bakiyelerinde Filipinler pesosu(PHP) karşılığını alır. Ülke kodu +63 ve ardından mobil numara ile numaraları girin. 3 operatörden seçim yapın veya numara formatı izin veriyorsa otomatik olarak algılayacağız. Konuşma süresi esnek bakiyeye dönüşürken, veri paketleri alıcının telefonunda ayrı bir kayıt olmaksızın hemen aktifleşir.
Operatöre göre mevcut ürünler
- Dito: 5 konuşma süresi miktarı (100 PHP ~ 1,000 PHP), 7 veri planı (Geçerlilik: 30 gün)
- Globe Telecom (Cherry, Touch): 9 konuşma süresi miktarı (50 PHP ~ 900 PHP), 3 veri planı (Geçerlilik: 30 gün)
- Smart (Bro, TNT, Sun Cellular): 6 konuşma süresi miktarı (75 PHP ~ 1,000 PHP), 3 veri planı (Geçerlilik: 3 gün ~ 7 gün)
Filipinler kontörü nasıl gönderilir
- Adım 1
Ülke ve numara girin
Ülke listesinden Filipinler (+63) seçin ve alıcının cep telefonu numarasını girin. Baştaki 0'ı dahil edebilir veya atlayabilirsiniz.
- Adım 2
Operatör seç
Dito, Globe Telecom (Cherry, Touch), Smart (Bro, TNT, Sun Cellular) ve diğer Filipinler operatörleri arasından seçim yapın. Numara formatından tanımlanabiliyorsa, otomatik olarak seçilecektir.
- Adım 3
Bir tutar seçin
Bir kontör miktarı veya veri paketi seçin. Her seçenek, alınan yerel miktarı, geçerlilik süresini ve yüz değerinin altında ne kadar maliyeti olduğunu gösterir.
- Adım 4
Kredi ile öde
MobileTopup kredisi ile ödeme yapmak, kontörleri doğrudan operatörlere gönderir ve genellikle alıcıya saniyeler içinde ulaşır. Makbuzlar ve kontör kodları geçmişinizde kaydedilir ve numaralar saklanır.
Filipinler kontörü SSS
Filipinler kontörü ne kadar tutar?
Kontörler $0.54 başlar. 50 PHP kontör $0.54 tutarında ve yüz değerinin ($0.78) 30% altındadır. Tüm ürünler en az 30% yüz değerinin altında (ortalama 30% tasarruf) ve gizli ücretler olmadan, gördüğünüz fiyat ödeyeceğiniz fiyattır.
Filipinler kontörleri neden bu kadar uygun?
MobileTopup her ürün için uluslararası piyasa perakende fiyatlarını kontrol eder, ardından fiyatları daha düşük, en az %30 yüz değerinin altında belirler. Ekstra ücret veya döviz maliyeti eklenmez, böylece tam olarak gördüğünüz kadar tasarruf edersiniz.
Filipinler kontörü ne kadar hızlı ulaşır?
Çoğu kontör, ödeme sonrası saniyeler içinde alıcıya ulaşır ve operatörlerinden bir onay SMS'i alırlar. Sonuçlar ve makbuzlar anında geçmişinizde görünür.
Filipinler için hangi operatörler çalışır?
Dito, Globe Telecom (Cherry, Touch), Smart (Bro, TNT, Sun Cellular) ve 3 diğerine gönderebilirsiniz. Her operatör farklı kontör miktarları ve veri paketleri sunar, tüm seçenekler için yukarıdaki fiyat tablosunu kontrol edin.
Filipinler için veri gönderebilir miyim?
Evet, 13 veri paketi mevcuttur. Alıcılar bunları ayrı bir kayıt olmadan hemen etkinleştirebilir. Ayrıca 20 kontör seçeneği içerir.
Kontör başarısız olursa ne olur?
Bir operatör kontörü işleyemezse, ödemeniz anında kredi olarak iade edilir ve hemen yeniden kullanılabilir.