Pakistan mobil yükleme, nominal değerin 30%+ altında
Pakistan'deki Ufone, Zong, Jazz, Telenor ön ödemeli numaralara 26 hava yolu seçeneği, 29 veri planı gönderin. Alıcılar yüklemeleri yerel para biriminde (PKR) alırken, gönderenler ortalama 30% nominal değerden daha az öder. Yalnızca bir belirteçle kaydolun, ücretsiz ve genellikle saniyeler içinde teslimat.
Pakistan numaraları için, ülke kodu +92 sonrasındaki rakamları girin. Baştaki 0'ı atlayabilirsiniz.
Operatör
Operatör bulmak için bir numara girin
Numara, operatör ve miktarı seçerek ödeme toplamını görün
$0.00
Sadece bir token ile kaydolun. Seçtiğiniz numara ve miktar aktarılır.
MobileTopup neden en ucuz Pakistan kontörlerini sunuyor
MobileTopup, tüm Pakistan kontör ürünlerini nominal değerin altında satar, alıcıların gerçekte aldığı yerel miktar. Tasarrufunuzu ödeme yapmadan önce görebilmeniz için piyasa oranlarıyla dolar karşılığını fiyatlarımızın yanında gösteriyoruz. Örneğin, 317 PKR kontörün nominal değeri $1.02 ancak MobileTopup'ta sadece $0.71 (30% daha ucuz).
En az 30%
Tüm ürünler nominal değerin bu kadar altında
Ortalama 30%
Tüm 55 Pakistan ürünlerinde ortalama tasarruf
$0.71 itibaren
En düşük Pakistan kontör fiyatı
| Ürün (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması | Tasarruf |
|---|---|---|---|
| 317 PKR | $1.02 | $0.71 | 30% |
| 318 PKR | $1.02 | $0.71 | 30% |
| 317 PKR | $1.02 | $0.71 | 30% |
| Veri 10GB (450 PKR), 7 gün | $1.45 | $1.01 | 30% |
| Veri 8GB (500 PKR), 30 gün | $1.60 | $1.12 | 30% |
| 520 PKR | $1.67 | $1.16 | 30% |
Yüz değerler 2026-10-27 tarihindeki piyasa oranları kullanılarak hesaplanmıştır. MobileTopup fiyatları, uluslararası kontör piyasalarındaki kamuya açık perakende fiyatlarının altında sabit USD oranlarıdır ve gönderirken ekstra ücret veya döviz maliyeti yoktur.
Pakistan yükleme fiyatlandırması
Pakistan için tüm kontör ve veri paketleri tek bir tabloda. Alıcının ön ödemeli bakiyesine eklenen yerel para birimi miktarı, piyasa oranlarındaki USD değeri, MobileTopup fiyatı ve tasarruf yüzdesi ile birlikte gösterilir. Fiyatlar USD olarak sabitlenir ve ödeme sırasında aynı kalır.
Ufone
Konuşma 7 · İnternet 8| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 317 PKR | $1.02 | $0.7130% daha ucuz |
| 521 PKR | $1.67 | $1.1730% daha ucuz |
| 1,023 PKR | $3.28 | $2.2930% daha ucuz |
| 1,541 PKR | $4.95 | $3.4630% daha ucuz |
| 2,050 PKR | $6.58 | $4.6030% daha ucuz |
| 3,083 PKR | $9.90 | $6.9330% daha ucuz |
| 4,611 PKR | $14.81 | $10.3630% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 10GB450 PKR, Değer $1.45 | UPower 450 All In One | 7 gün | $1.0130% daha ucuz |
| Veri 100GB680 PKR, Değer $2.19 | Weekly Power Grand | 7 gün | $1.5230% daha ucuz |
| Veri 20GB1,900 PKR, Değer $6.10 | Super Card Max | 30 gün | $4.2730% daha ucuz |
| Veri 30GB2,000 PKR, Değer $6.42 | Super Card Grand | 30 gün | $4.4930% daha ucuz |
| Veri 50GB2,100 PKR, Değer $6.74 | Super Card Premium | 30 gün | $4.7230% daha ucuz |
| Veri 100GB2,200 PKR, Değer $7.07 | Monthly Prime Offer | 30 gün | $4.9430% daha ucuz |
| Veri 120GB2,499 PKR, Değer $8.03 | Ufone MBB Data - 120 GB | 30 gün | $5.6130% daha ucuz |
| Veri 80GB4,799 PKR, Değer $15.41 | 3 Month Extreme Offer | 90 gün | $10.7830% daha ucuz |
Zong
Konuşma 6 · İnternet 9| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 318 PKR | $1.02 | $0.7130% daha ucuz |
| 528 PKR | $1.69 | $1.1830% daha ucuz |
| 1,038 PKR | $3.33 | $2.3330% daha ucuz |
| 1,557 PKR | $5.00 | $3.4930% daha ucuz |
| 2,597 PKR | $8.34 | $5.8330% daha ucuz |
| 3,117 PKR | $10.01 | $7.0030% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 60GB730 PKR, Değer $2.34 | Weekly Super Star | 7 gün | $1.6430% daha ucuz |
| Veri 5GB850 PKR, Değer $2.73 | Monthly 5GB | 30 gün | $1.9130% daha ucuz |
| Veri 40GB1,450 PKR, Değer $4.66 | Monthly 40 GB | 30 gün | $3.2530% daha ucuz |
| Arama ve veri planı1,800 PKR, Değer $5.78 | MY5 CALL 1000 PKR discount | 30 gün | $4.0430% daha ucuz |
| Veri 50GB2,300 PKR, Değer $7.38 | Monthy Pro Plus | 30 gün | $5.1630% daha ucuz |
| Veri 100GB2,700 PKR, Değer $8.67 | Monthly Digital Max | 30 gün | $6.0630% daha ucuz |
| Veri 160GB5,200 PKR, Değer $16.70 | My4 Family Sharing (4 User) | 30 gün | $11.6830% daha ucuz |
| Veri 200GB6,000 PKR, Değer $19.27 | My5 Family Sharing (5 User) | 30 gün | $13.4830% daha ucuz |
| Veri 200GB6,000 PKR, Değer $19.27 | Pro Max Hattrick | 90 gün | $13.4830% daha ucuz |
Jazz
Konuşma 8 · İnternet 6| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 562 PKR | $1.81 | $1.2630% daha ucuz |
| 1,035 PKR | $3.32 | $2.3230% daha ucuz |
| 1,551 PKR | $4.98 | $3.4830% daha ucuz |
| 2,064 PKR | $6.63 | $4.6430% daha ucuz |
| 3,106 PKR | $9.97 | $6.9830% daha ucuz |
| 4,133 PKR | $13.27 | $9.2930% daha ucuz |
| 6,738 PKR | $21.64 | $15.1430% daha ucuz |
| 8,784 PKR | $28.21 | $19.7430% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 10GB600 PKR, Değer $2.17 | Monthly Social Plus | 30 gün | $1.5130% daha ucuz |
| Veri 100GB800 PKR, Değer $2.89 | Weekly XPlus | 7 gün | $2.0230% daha ucuz |
| Arama ve veri planı999 PKR, Değer $3.61 | Monthly GupShup Plus | 30 gün | $2.5230% daha ucuz |
| Veri 20GB2,000 PKR, Değer $7.23 | Monthly Star | 30 gün | $5.0530% daha ucuz |
| Veri 15GB2,200 PKR, Değer $7.95 | New Monthly Super | 30 gün | $5.5630% daha ucuz |
| Veri 75GB2,500 PKR, Değer $9.03 | Crazy Vibe | 30 gün | $6.3230% daha ucuz |
Telenor
Konuşma 5 · İnternet 6| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 317 PKR | $1.02 | $0.7130% daha ucuz |
| 520 PKR | $1.67 | $1.1630% daha ucuz |
| 1,020 PKR | $3.28 | $2.2930% daha ucuz |
| 1,538 PKR | $4.94 | $3.4530% daha ucuz |
| 2,550 PKR | $8.19 | $5.7330% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| Veri 8GB500 PKR, Değer $1.60 | 4G Monthly Starter | 30 gün | $1.1230% daha ucuz |
| Arama ve veri planı549 PKR, Değer $1.76 | WEEKLY AIO PLUS | 7 gün | $1.2330% daha ucuz |
| Arama ve veri planı1,199 PKR, Değer $3.85 | 15 Days Extreme | 15 gün | $2.6930% daha ucuz |
| 400 dakika arama1,499 PKR, Değer $4.81 | Monthly Easy Card | 30 gün | $3.3630% daha ucuz |
| Arama ve veri planı3,299 PKR, Değer $10.59 | Roaming UAE Basic Bundle | 30 gün | $7.4130% daha ucuz |
| Arama ve veri planı4,699 PKR, Değer $15.09 | Roaming UAE Premium Bundle | 30 gün | $10.5630% daha ucuz |
Pakistan mobil yükleme rehberi
Pakistan'ın birçok ailesi Suudi Arabistan, BAE ve İngiltere'de çalışıyor veya yaşıyor, bu nedenle Karaçi, Lahor ve İslamabad'a sık sık kontör gönderilir. Birçok aile mesajlaşma uygulamaları üzerinden arama yapmak için veri paketlerini kullanır.
Alıcılar, ön ödemeli bakiyelerinde Pakistan rupisi(PKR) karşılığını alır. Ülke kodu +92 ve ardından mobil numara ile numaraları girin. 4 operatörden seçim yapın veya numara formatı izin veriyorsa otomatik olarak algılayacağız. Konuşma süresi esnek bakiyeye dönüşürken, veri paketleri alıcının telefonunda ayrı bir kayıt olmaksızın hemen aktifleşir.
Operatöre göre mevcut ürünler
- Ufone: 7 konuşma süresi miktarı (317 PKR ~ 4,611 PKR), 8 veri planı (Geçerlilik: 7 gün ~ 90 gün)
- Zong: 6 konuşma süresi miktarı (318 PKR ~ 3,117 PKR), 9 veri planı (Geçerlilik: 7 gün ~ 90 gün)
- Jazz: 8 konuşma süresi miktarı (562 PKR ~ 8,784 PKR), 6 veri planı (Geçerlilik: 7 gün ~ 30 gün)
- Telenor: 5 konuşma süresi miktarı (317 PKR ~ 2,550 PKR), 6 veri planı (Geçerlilik: 7 gün ~ 30 gün)
Pakistan kontörü nasıl gönderilir
- Adım 1
Ülke ve numara girin
Ülke listesinden Pakistan (+92) seçin ve alıcının cep telefonu numarasını girin. Baştaki 0'ı dahil edebilir veya atlayabilirsiniz.
- Adım 2
Operatör seç
Ufone, Zong, Jazz, Telenor ve diğer Pakistan operatörleri arasından seçim yapın. Numara formatından tanımlanabiliyorsa, otomatik olarak seçilecektir.
- Adım 3
Bir tutar seçin
Bir kontör miktarı veya veri paketi seçin. Her seçenek, alınan yerel miktarı, geçerlilik süresini ve yüz değerinin altında ne kadar maliyeti olduğunu gösterir.
- Adım 4
Kredi ile öde
MobileTopup kredisi ile ödeme yapmak, kontörleri doğrudan operatörlere gönderir ve genellikle alıcıya saniyeler içinde ulaşır. Makbuzlar ve kontör kodları geçmişinizde kaydedilir ve numaralar saklanır.
Pakistan kontörü SSS
Pakistan kontörü ne kadar tutar?
Kontörler $0.71 başlar. 317 PKR kontör $0.71 tutarında ve yüz değerinin ($1.02) 30% altındadır. Tüm ürünler en az 30% yüz değerinin altında (ortalama 30% tasarruf) ve gizli ücretler olmadan, gördüğünüz fiyat ödeyeceğiniz fiyattır.
Pakistan kontörleri neden bu kadar uygun?
MobileTopup her ürün için uluslararası piyasa perakende fiyatlarını kontrol eder, ardından fiyatları daha düşük, en az %30 yüz değerinin altında belirler. Ekstra ücret veya döviz maliyeti eklenmez, böylece tam olarak gördüğünüz kadar tasarruf edersiniz.
Pakistan kontörü ne kadar hızlı ulaşır?
Çoğu kontör, ödeme sonrası saniyeler içinde alıcıya ulaşır ve operatörlerinden bir onay SMS'i alırlar. Sonuçlar ve makbuzlar anında geçmişinizde görünür.
Pakistan için hangi operatörler çalışır?
Ufone, Zong, Jazz, Telenor ve 4 diğerine gönderebilirsiniz. Her operatör farklı kontör miktarları ve veri paketleri sunar, tüm seçenekler için yukarıdaki fiyat tablosunu kontrol edin.
Pakistan için veri gönderebilir miyim?
Evet, 29 veri paketi mevcuttur. Alıcılar bunları ayrı bir kayıt olmadan hemen etkinleştirebilir. Ayrıca 26 kontör seçeneği içerir.
Kontör başarısız olursa ne olur?
Bir operatör kontörü işleyemezse, ödemeniz anında kredi olarak iade edilir ve hemen yeniden kullanılabilir.