Şili mobil yükleme, nominal değerin 30%+ altında
Şili'deki Virgin Mobile, Simple, VTR, Telsur, Claro, Movistar, WOM, Entel ön ödemeli numaralara 56 hava yolu seçeneği gönderin. Alıcılar yüklemeleri yerel para biriminde (CLP) alırken, gönderenler ortalama 30% nominal değerden daha az öder. Yalnızca bir belirteçle kaydolun, ücretsiz ve genellikle saniyeler içinde teslimat.
Şili numaraları için, ülke kodu +56 sonrasındaki rakamları girin. Baştaki 0'ı atlayabilirsiniz.
Operatör
Operatör bulmak için bir numara girin
Numara, operatör ve miktarı seçerek ödeme toplamını görün
$0.00
Sadece bir token ile kaydolun. Seçtiğiniz numara ve miktar aktarılır.
MobileTopup neden en ucuz Şili kontörlerini sunuyor
MobileTopup, tüm Şili kontör ürünlerini nominal değerin altında satar, alıcıların gerçekte aldığı yerel miktar. Tasarrufunuzu ödeme yapmadan önce görebilmeniz için piyasa oranlarıyla dolar karşılığını fiyatlarımızın yanında gösteriyoruz. Örneğin, 1,000 CLP kontörün nominal değeri $1.00 ancak MobileTopup'ta sadece $0.70 (30% daha ucuz).
En az 30%
Tüm ürünler nominal değerin bu kadar altında
Ortalama 30%
Tüm 56 Şili ürünlerinde ortalama tasarruf
$0.70 itibaren
En düşük Şili kontör fiyatı
| Ürün (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması | Tasarruf |
|---|---|---|---|
| 1,000 CLP | $1.00 | $0.70 | 30% |
| 1,946 CLP | $1.95 | $1.36 | 30% |
| 3,000 CLP | $3.01 | $2.10 | 30% |
| 3,815 CLP | $3.83 | $2.68 | 30% |
| 3,848 CLP | $3.86 | $2.70 | 30% |
| 3,848 CLP | $3.86 | $2.70 | 30% |
Yüz değerler 2026-10-27 tarihindeki piyasa oranları kullanılarak hesaplanmıştır. MobileTopup fiyatları, uluslararası kontör piyasalarındaki kamuya açık perakende fiyatlarının altında sabit USD oranlarıdır ve gönderirken ekstra ücret veya döviz maliyeti yoktur.
Şili yükleme fiyatlandırması
Şili için tüm kontör ve veri paketleri tek bir tabloda. Alıcının ön ödemeli bakiyesine eklenen yerel para birimi miktarı, piyasa oranlarındaki USD değeri, MobileTopup fiyatı ve tasarruf yüzdesi ile birlikte gösterilir. Fiyatlar USD olarak sabitlenir ve ödeme sırasında aynı kalır.
Virgin Mobile
Konuşma 10| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 1,000 CLP | $1.00 | $0.7030% daha ucuz |
| 3,000 CLP | $3.01 | $2.1030% daha ucuz |
| 5,000 CLP | $5.02 | $3.5130% daha ucuz |
| 7,000 CLP | $7.03 | $4.9230% daha ucuz |
| 8,000 CLP | $8.03 | $5.6230% daha ucuz |
| 10,000 CLP | $10.04 | $7.0230% daha ucuz |
| 12,000 CLP | $12.05 | $8.4330% daha ucuz |
| 15,000 CLP | $15.06 | $10.5430% daha ucuz |
| 20,000 CLP | $20.08 | $14.0530% daha ucuz |
| 25,000 CLP | $25.10 | $17.5730% daha ucuz |
Simple
Konuşma 8| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 3,848 CLP | $3.86 | $2.7030% daha ucuz |
| 5,780 CLP | $5.80 | $4.0630% daha ucuz |
| 7,712 CLP | $7.74 | $5.4230% daha ucuz |
| 9,660 CLP | $9.70 | $6.7930% daha ucuz |
| 11,576 CLP | $11.62 | $8.1330% daha ucuz |
| 15,439 CLP | $15.50 | $10.8530% daha ucuz |
| 25,128 CLP | $25.23 | $17.6630% daha ucuz |
| 44,071 CLP | $44.25 | $30.9730% daha ucuz |
VTR
Konuşma 8| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 3,815 CLP | $3.83 | $2.6830% daha ucuz |
| 5,765 CLP | $5.79 | $4.0530% daha ucuz |
| 7,690 CLP | $7.72 | $5.4030% daha ucuz |
| 9,611 CLP | $9.65 | $6.7530% daha ucuz |
| 11,539 CLP | $11.59 | $8.1130% daha ucuz |
| 15,387 CLP | $15.45 | $10.8130% daha ucuz |
| 25,009 CLP | $25.11 | $17.5730% daha ucuz |
| 38,292 CLP | $38.45 | $26.9130% daha ucuz |
Telsur
Konuşma 7| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 3,848 CLP | $3.86 | $2.7030% daha ucuz |
| 5,780 CLP | $5.80 | $4.0630% daha ucuz |
| 7,712 CLP | $7.74 | $5.4230% daha ucuz |
| 9,660 CLP | $9.70 | $6.7930% daha ucuz |
| 11,576 CLP | $11.62 | $8.1330% daha ucuz |
| 15,439 CLP | $15.50 | $10.8530% daha ucuz |
| 21,261 CLP | $21.35 | $14.9430% daha ucuz |
Claro
Konuşma 6| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 3,848 CLP | $3.86 | $2.7030% daha ucuz |
| 5,780 CLP | $5.80 | $4.0630% daha ucuz |
| 7,712 CLP | $7.74 | $5.4230% daha ucuz |
| 11,576 CLP | $11.62 | $8.1330% daha ucuz |
| 17,394 CLP | $17.47 | $12.2230% daha ucuz |
| 25,128 CLP | $25.23 | $17.6630% daha ucuz |
Movistar
Konuşma 6| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 1,946 CLP | $1.95 | $1.3630% daha ucuz |
| 3,848 CLP | $3.86 | $2.7030% daha ucuz |
| 5,780 CLP | $5.80 | $4.0630% daha ucuz |
| 7,712 CLP | $7.74 | $5.4230% daha ucuz |
| 11,576 CLP | $11.62 | $8.1330% daha ucuz |
| 15,439 CLP | $15.50 | $10.8530% daha ucuz |
WOM
Konuşma 6| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 3,848 CLP | $3.86 | $2.7030% daha ucuz |
| 5,780 CLP | $5.80 | $4.0630% daha ucuz |
| 7,712 CLP | $7.74 | $5.4230% daha ucuz |
| 11,576 CLP | $11.62 | $8.1330% daha ucuz |
| 17,394 CLP | $17.47 | $12.2230% daha ucuz |
| 21,261 CLP | $21.35 | $14.9430% daha ucuz |
Entel
Konuşma 5| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 5,780 CLP | $5.80 | $4.0630% daha ucuz |
| 7,712 CLP | $7.74 | $5.4230% daha ucuz |
| 9,660 CLP | $9.70 | $6.7930% daha ucuz |
| 13,527 CLP | $13.58 | $9.5030% daha ucuz |
| 17,394 CLP | $17.47 | $12.2230% daha ucuz |
Şili mobil yükleme rehberi
Alıcılar, ön ödemeli bakiyelerinde Şili pesosu(CLP) karşılığını alır. Ülke kodu +56 ve ardından mobil numara ile numaraları girin. 8 operatörden seçim yapın veya numara formatı izin veriyorsa otomatik olarak algılayacağız. Alıcılar, yüklemeleri arama, SMS, veri veya tercih edilen planlara abone olmak için kullanabilir.
Operatöre göre mevcut ürünler
- Virgin Mobile: 10 konuşma süresi miktarı (1,000 CLP ~ 25,000 CLP)
- Simple: 8 konuşma süresi miktarı (3,848 CLP ~ 44,071 CLP)
- VTR: 8 konuşma süresi miktarı (3,815 CLP ~ 38,292 CLP)
- Telsur: 7 konuşma süresi miktarı (3,848 CLP ~ 21,261 CLP)
- Claro: 6 konuşma süresi miktarı (3,848 CLP ~ 25,128 CLP)
- Movistar: 6 konuşma süresi miktarı (1,946 CLP ~ 15,439 CLP)
- WOM: 6 konuşma süresi miktarı (3,848 CLP ~ 21,261 CLP)
- Entel: 5 konuşma süresi miktarı (5,780 CLP ~ 17,394 CLP)
Şili kontörü nasıl gönderilir
- Adım 1
Ülke ve numara girin
Ülke listesinden Şili (+56) seçin ve alıcının cep telefonu numarasını girin. Baştaki 0'ı dahil edebilir veya atlayabilirsiniz.
- Adım 2
Operatör seç
Virgin Mobile, Simple, VTR, Telsur ve diğer Şili operatörleri arasından seçim yapın. Numara formatından tanımlanabiliyorsa, otomatik olarak seçilecektir.
- Adım 3
Bir tutar seçin
Bir kontör miktarı veya veri paketi seçin. Her seçenek, alınan yerel miktarı, geçerlilik süresini ve yüz değerinin altında ne kadar maliyeti olduğunu gösterir.
- Adım 4
Kredi ile öde
MobileTopup kredisi ile ödeme yapmak, kontörleri doğrudan operatörlere gönderir ve genellikle alıcıya saniyeler içinde ulaşır. Makbuzlar ve kontör kodları geçmişinizde kaydedilir ve numaralar saklanır.
Şili kontörü SSS
Şili kontörü ne kadar tutar?
Kontörler $0.70 başlar. 1,000 CLP kontör $0.70 tutarında ve yüz değerinin ($1.00) 30% altındadır. Tüm ürünler en az 30% yüz değerinin altında (ortalama 30% tasarruf) ve gizli ücretler olmadan, gördüğünüz fiyat ödeyeceğiniz fiyattır.
Şili kontörleri neden bu kadar uygun?
MobileTopup her ürün için uluslararası piyasa perakende fiyatlarını kontrol eder, ardından fiyatları daha düşük, en az %30 yüz değerinin altında belirler. Ekstra ücret veya döviz maliyeti eklenmez, böylece tam olarak gördüğünüz kadar tasarruf edersiniz.
Şili kontörü ne kadar hızlı ulaşır?
Çoğu kontör, ödeme sonrası saniyeler içinde alıcıya ulaşır ve operatörlerinden bir onay SMS'i alırlar. Sonuçlar ve makbuzlar anında geçmişinizde görünür.
Şili için hangi operatörler çalışır?
Virgin Mobile, Simple, VTR, Telsur, Claro, Movistar, WOM, Entel ve 8 diğerine gönderebilirsiniz. Her operatör farklı kontör miktarları ve veri paketleri sunar, tüm seçenekler için yukarıdaki fiyat tablosunu kontrol edin.
Şili için veri gönderebilir miyim?
Şu anda 56 kontör seçeneği mevcuttur. Kontör, alıcının ön ödemeli bakiyesine gider ve aramalar, SMS, veri veya plan abonelikleri için kullanılabilir.
Kontör başarısız olursa ne olur?
Bir operatör kontörü işleyemezse, ödemeniz anında kredi olarak iade edilir ve hemen yeniden kullanılabilir.