Azerbaycan mobil yükleme, nominal değerin 30%+ altında
Azerbaycan'deki Azercell, Nar, Bakcell, Naxtel 4G ön ödemeli numaralara 28 hava yolu seçeneği gönderin. Alıcılar yüklemeleri yerel para biriminde (AZN) alırken, gönderenler ortalama 30% nominal değerden daha az öder. Yalnızca bir belirteçle kaydolun, ücretsiz ve genellikle saniyeler içinde teslimat.
Azerbaycan numaraları için, ülke kodu +994 sonrasındaki rakamları girin. Baştaki 0'ı atlayabilirsiniz.
Operatör
Operatör bulmak için bir numara girin
Numara, operatör ve miktarı seçerek ödeme toplamını görün
$0.00
Sadece bir token ile kaydolun. Seçtiğiniz numara ve miktar aktarılır.
MobileTopup neden en ucuz Azerbaycan kontörlerini sunuyor
MobileTopup, tüm Azerbaycan kontör ürünlerini nominal değerin altında satar, alıcıların gerçekte aldığı yerel miktar. Tasarrufunuzu ödeme yapmadan önce görebilmeniz için piyasa oranlarıyla dolar karşılığını fiyatlarımızın yanında gösteriyoruz. Örneğin, 2.66 AZN kontörün nominal değeri $1.56 ancak MobileTopup'ta sadece $1.09 (30% daha ucuz).
En az 30%
Tüm ürünler nominal değerin bu kadar altında
Ortalama 30%
Tüm 28 Azerbaycan ürünlerinde ortalama tasarruf
$1.09 itibaren
En düşük Azerbaycan kontör fiyatı
| Ürün (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması | Tasarruf |
|---|---|---|---|
| 2.66 AZN | $1.56 | $1.09 | 30% |
| 3.23 AZN | $1.90 | $1.32 | 30% |
| 6.34 AZN | $3.73 | $2.60 | 30% |
| 6.34 AZN | $3.73 | $2.60 | 30% |
| 9.49 AZN | $5.58 | $3.90 | 30% |
| 9.49 AZN | $5.58 | $3.90 | 30% |
Yüz değerler 2026-10-27 tarihindeki piyasa oranları kullanılarak hesaplanmıştır. MobileTopup fiyatları, uluslararası kontör piyasalarındaki kamuya açık perakende fiyatlarının altında sabit USD oranlarıdır ve gönderirken ekstra ücret veya döviz maliyeti yoktur.
Azerbaycan yükleme fiyatlandırması
Azerbaycan için tüm kontör ve veri paketleri tek bir tabloda. Alıcının ön ödemeli bakiyesine eklenen yerel para birimi miktarı, piyasa oranlarındaki USD değeri, MobileTopup fiyatı ve tasarruf yüzdesi ile birlikte gösterilir. Fiyatlar USD olarak sabitlenir ve ödeme sırasında aynı kalır.
Azercell
Konuşma 8| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 12.70 AZN | $7.47 | $5.2230% daha ucuz |
| 19 AZN | $11.17 | $7.8130% daha ucuz |
| 25.41 AZN | $14.94 | $10.4530% daha ucuz |
| 31.74 AZN | $18.66 | $13.0630% daha ucuz |
| 34.88 AZN | $20.50 | $14.3530% daha ucuz |
| 44.47 AZN | $26.14 | $18.2930% daha ucuz |
| 50.43 AZN | $29.65 | $20.7530% daha ucuz |
| 60.36 AZN | $35.48 | $24.8330% daha ucuz |
Nar
Konuşma 8| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 6.34 AZN | $3.73 | $2.6030% daha ucuz |
| 9.49 AZN | $5.58 | $3.9030% daha ucuz |
| 12.70 AZN | $7.47 | $5.2230% daha ucuz |
| 15.86 AZN | $9.32 | $6.5230% daha ucuz |
| 22.14 AZN | $13.02 | $9.1130% daha ucuz |
| 31.74 AZN | $18.66 | $13.0630% daha ucuz |
| 50.43 AZN | $29.65 | $20.7530% daha ucuz |
| 60.36 AZN | $35.48 | $24.8330% daha ucuz |
Bakcell
Konuşma 7| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 9.49 AZN | $5.58 | $3.9030% daha ucuz |
| 15.86 AZN | $9.32 | $6.5230% daha ucuz |
| 19 AZN | $11.17 | $7.8130% daha ucuz |
| 22.14 AZN | $13.02 | $9.1130% daha ucuz |
| 31.74 AZN | $18.66 | $13.0630% daha ucuz |
| 41.30 AZN | $24.28 | $16.9930% daha ucuz |
| 60.36 AZN | $35.48 | $24.8330% daha ucuz |
Naxtel 4G
Konuşma 5| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 2.66 AZN | $1.56 | $1.0930% daha ucuz |
| 3.23 AZN | $1.90 | $1.3230% daha ucuz |
| 6.34 AZN | $3.73 | $2.6030% daha ucuz |
| 9.49 AZN | $5.58 | $3.9030% daha ucuz |
| 60.36 AZN | $35.48 | $24.8330% daha ucuz |
Azerbaycan mobil yükleme rehberi
Alıcılar, ön ödemeli bakiyelerinde Azerbaycan manatı(AZN) karşılığını alır. Ülke kodu +994 ve ardından mobil numara ile numaraları girin. 4 operatörden seçim yapın veya numara formatı izin veriyorsa otomatik olarak algılayacağız. Alıcılar, yüklemeleri arama, SMS, veri veya tercih edilen planlara abone olmak için kullanabilir.
Operatöre göre mevcut ürünler
- Azercell: 8 konuşma süresi miktarı (12.70 AZN ~ 60.36 AZN)
- Nar: 8 konuşma süresi miktarı (6.34 AZN ~ 60.36 AZN)
- Bakcell: 7 konuşma süresi miktarı (9.49 AZN ~ 60.36 AZN)
- Naxtel 4G: 5 konuşma süresi miktarı (2.66 AZN ~ 60.36 AZN)
Azerbaycan kontörü nasıl gönderilir
- Adım 1
Ülke ve numara girin
Ülke listesinden Azerbaycan (+994) seçin ve alıcının cep telefonu numarasını girin. Baştaki 0'ı dahil edebilir veya atlayabilirsiniz.
- Adım 2
Operatör seç
Azercell, Nar, Bakcell, Naxtel 4G ve diğer Azerbaycan operatörleri arasından seçim yapın. Numara formatından tanımlanabiliyorsa, otomatik olarak seçilecektir.
- Adım 3
Bir tutar seçin
Bir kontör miktarı veya veri paketi seçin. Her seçenek, alınan yerel miktarı, geçerlilik süresini ve yüz değerinin altında ne kadar maliyeti olduğunu gösterir.
- Adım 4
Kredi ile öde
MobileTopup kredisi ile ödeme yapmak, kontörleri doğrudan operatörlere gönderir ve genellikle alıcıya saniyeler içinde ulaşır. Makbuzlar ve kontör kodları geçmişinizde kaydedilir ve numaralar saklanır.
Azerbaycan kontörü SSS
Azerbaycan kontörü ne kadar tutar?
Kontörler $1.09 başlar. 2.66 AZN kontör $1.09 tutarında ve yüz değerinin ($1.56) 30% altındadır. Tüm ürünler en az 30% yüz değerinin altında (ortalama 30% tasarruf) ve gizli ücretler olmadan, gördüğünüz fiyat ödeyeceğiniz fiyattır.
Azerbaycan kontörleri neden bu kadar uygun?
MobileTopup her ürün için uluslararası piyasa perakende fiyatlarını kontrol eder, ardından fiyatları daha düşük, en az %30 yüz değerinin altında belirler. Ekstra ücret veya döviz maliyeti eklenmez, böylece tam olarak gördüğünüz kadar tasarruf edersiniz.
Azerbaycan kontörü ne kadar hızlı ulaşır?
Çoğu kontör, ödeme sonrası saniyeler içinde alıcıya ulaşır ve operatörlerinden bir onay SMS'i alırlar. Sonuçlar ve makbuzlar anında geçmişinizde görünür.
Azerbaycan için hangi operatörler çalışır?
Azercell, Nar, Bakcell, Naxtel 4G ve 4 diğerine gönderebilirsiniz. Her operatör farklı kontör miktarları ve veri paketleri sunar, tüm seçenekler için yukarıdaki fiyat tablosunu kontrol edin.
Azerbaycan için veri gönderebilir miyim?
Şu anda 28 kontör seçeneği mevcuttur. Kontör, alıcının ön ödemeli bakiyesine gider ve aramalar, SMS, veri veya plan abonelikleri için kullanılabilir.
Kontör başarısız olursa ne olur?
Bir operatör kontörü işleyemezse, ödemeniz anında kredi olarak iade edilir ve hemen yeniden kullanılabilir.