Roshan yüklemesi, Afganistan ön ödemeli numaralar için nominal değerin 32% altına kadar
Afganistan Roshan numaralarına (+93) göndermek için 8 hava yolu seçeneği, 8 veri planı arasından seçim yapın. Alınan miktarlar yerel para birimi cinsindendir (AFN), fiyatlar USD olarak sabitlenir.
Afganistan numaraları için, ülke kodu +93 sonrasındaki rakamları girin. Baştaki 0'ı atlayabilirsiniz.
Operatör
Operatör bulmak için bir numara girin
Tutar
Numara, operatör ve miktarı seçerek ödeme toplamını görün
$0.00
Sadece bir token ile kaydolun. Seçtiğiniz numara ve miktar aktarılır.
MobileTopup neden en ucuz Afganistan Roshan kontörlerini sunuyor
MobileTopup, tüm Afganistan Roshan kontör ürünlerini nominal değerin altında satar, alıcıların gerçekte aldığı yerel miktar. Tasarrufunuzu ödeme yapmadan önce görebilmeniz için piyasa oranlarıyla dolar karşılığını fiyatlarımızın yanında gösteriyoruz. Örneğin, 366 AFN kontörün nominal değeri $5.27 ancak MobileTopup'ta sadece $3.55 (32% daha ucuz).
En az 30%
Tüm ürünler nominal değerin bu kadar altında
Ortalama 30%
Tüm 16 Afganistan Roshan ürünlerinde ortalama tasarruf
En fazla 32%
Herhangi bir üründe maksimum tasarruf
| Ürün (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması | Tasarruf |
|---|---|---|---|
| 366 AFN | $5.27 | $3.55 | 32% |
| Veri 2GB + 25 dakika arama (499.99 AFN), 30 gün | $7.20 | $4.96 | 31% |
| 500 dakika arama (375 AFN), 30 gün | $5.40 | $3.77 | 30% |
| Veri 3GB + 50 dakika arama (666.66 AFN), 30 gün | $9.60 | $6.71 | 30% |
| 733.50 AFN | $10.56 | $7.39 | 30% |
| Veri 12GB + 50 dakika arama (833.34 AFN), 30 gün | $11.99 | $8.39 | 30% |
Yüz değerler 2026-10-27 tarihindeki piyasa oranları kullanılarak hesaplanmıştır. MobileTopup fiyatları, uluslararası kontör piyasalarındaki kamuya açık perakende fiyatlarının altında sabit USD oranlarıdır ve gönderirken ekstra ücret veya döviz maliyeti yoktur.
Roshan yükleme fiyatlandırması
Roshan
Konuşma 8 · İnternet 8| Kontör (alınan miktar) | Nominal değer | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|
| 366 AFN | $5.27 | $3.5532% daha ucuz |
| 733.50 AFN | $10.56 | $7.3930% daha ucuz |
| 1,008 AFN | $14.51 | $10.1530% daha ucuz |
| 1,375.50 AFN | $19.80 | $13.8430% daha ucuz |
| 1,926 AFN | $27.72 | $19.4030% daha ucuz |
| 2,385 AFN | $34.33 | $23.9830% daha ucuz |
| 2,752.50 AFN | $39.62 | $27.5830% daha ucuz |
| 3,210 AFN | $46.20 | $32.3430% daha ucuz |
| Veri paketleri | Plan adı | Geçerlilik | MobileTopup fiyatlandırması |
|---|---|---|---|
| 500 dakika arama375 AFN, Değer $5.40 | Monthly all-net bundle | 30 gün | $3.7730% daha ucuz |
| Veri 2GB + 25 dakika arama499.99 AFN, Değer $7.20 | Alpha Prime 1 | 30 gün | $4.9631% daha ucuz |
| Veri 3GB + 50 dakika arama666.66 AFN, Değer $9.60 | Alpha Prime 2 | 30 gün | $6.7130% daha ucuz |
| Veri 12GB + 50 dakika arama833.34 AFN, Değer $11.99 | Alpha Prime 3 | 30 gün | $8.3930% daha ucuz |
| Veri 10.5GB1,000.01 AFN, Değer $14.39 | 10.5GB Data | 30 gün | $9.9430% daha ucuz |
| Veri 20GB1,665 AFN, Değer $23.97 | 20GB Data | 30 gün | $16.6630% daha ucuz |
| Veri 10GB + 100 dakika arama1,666.67 AFN, Değer $23.99 | Alpha Prime 4 | 30 gün | $16.6630% daha ucuz |
| Veri 50GB2,998.33 AFN, Değer $43.16 | 50GB bundle | 30 gün | $30.2030% daha ucuz |
Roshan yükleme rehberi
Kontör yüklemeleri 366 AFN ~ 3,210 AFN 8 miktarlarında gelir. Alıcının Roshan ön ödemeli bakiyesine yerel para birimi olarak eklenir ve bu bakiye aramalar, mesajlar, veri veya istenen planlara abonelik için kullanılabilir.
8 veri paketi bulunmaktadır. 500 dakika arama, Veri 2GB + 25 dakika arama, Veri 3GB + 50 dakika arama, Veri 12GB + 50 dakika arama, Veri 10.5GB, Veri 20GB gibi ürünleri içerir. Geçerlilik süresi 30 gün arasındadır. Ödeme sırasında doğrudan alıcının numarasına aktive edilir, ayrıca abonelik gerektirmez.
Alıcının operatörünü onaylayın ve numarayı girin. Numarayı hemen kontrol ederiz. Gönderilen numaralar hızlı tekrarlar için yükleme geçmişinizde kaydedilir.
Afganistan Roshan kontörü nasıl gönderilir
- Adım 1
Ülke ve numara girin
Ülke listesinden Afganistan (+93) seçin ve alıcının cep telefonu numarasını girin. Baştaki 0'ı dahil edebilir veya atlayabilirsiniz.
- Adım 2
Operatörü kontrol et
Numarayı girdiğinizde operatör (Roshan) otomatik olarak seçilecek veya bir liste gösterilecektir. Alıcı operatör değiştirdiyse, mevcut operatörü seçin.
- Adım 3
Bir tutar seçin
Bir kontör miktarı veya veri paketi seçin. Her seçenek, alınan yerel miktarı, geçerlilik süresini ve yüz değerinin altında ne kadar maliyeti olduğunu gösterir.
- Adım 4
Kredi ile öde
MobileTopup kredisi ile ödeme yapmak, kontörleri doğrudan operatörlere gönderir ve genellikle alıcıya saniyeler içinde ulaşır. Makbuzlar ve kontör kodları geçmişinizde kaydedilir ve numaralar saklanır.
Afganistan Roshan kontörü SSS
Afganistan Roshan kontörü ne kadar tutar?
Kontörler $3.55 başlar. 366 AFN kontör $3.55 tutarında ve yüz değerinin ($5.27) 32% altındadır. Tüm ürünler en az 30% yüz değerinin altında (ortalama 30% tasarruf) ve gizli ücretler olmadan, gördüğünüz fiyat ödeyeceğiniz fiyattır.
Afganistan Roshan kontörleri neden bu kadar uygun?
MobileTopup her ürün için uluslararası piyasa perakende fiyatlarını kontrol eder, ardından fiyatları daha düşük, en az %30 yüz değerinin altında belirler. Ekstra ücret veya döviz maliyeti eklenmez, böylece tam olarak gördüğünüz kadar tasarruf edersiniz.
Afganistan Roshan kontörü ne kadar hızlı ulaşır?
Çoğu kontör, ödeme sonrası saniyeler içinde alıcıya ulaşır ve operatörlerinden bir onay SMS'i alırlar. Sonuçlar ve makbuzlar anında geçmişinizde görünür.
Bir Roshan numarası olduğunu nasıl anlarım?
Bir Afganistan numarası (+93) girdiğinizde uyumlu operatörler gösterilir. Birden fazla operatör aynı numaralandırma formatını kullanıyorsa, manuel olarak Roshan seçin. Alıcı operatör değiştirdiyse, mevcut operatörü seçin.
Afganistan Roshan için veri gönderebilir miyim?
Evet, 8 veri paketi mevcuttur. Alıcılar bunları ayrı bir kayıt olmadan hemen etkinleştirebilir. Ayrıca 8 kontör seçeneği içerir.
Kontör başarısız olursa ne olur?
Bir operatör kontörü işleyemezse, ödemeniz anında kredi olarak iade edilir ve hemen yeniden kullanılabilir.