Doładowanie Telecel, do 31% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Ghana
Wybierz spośród 8 opcji doładowań, 8 planów danych, aby wysłać na numery Telecel w Ghana (+233). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (GHS), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Ghana wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +233. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Ghana Telecel
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Ghana Telecel poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 9.19 GHS ma wartość nominalną $0.79, ale kosztuje tylko $0.55 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 16 produktach Ghana Telecel
Do 31%
Maksymalne oszczędności na dowolnym produkcie
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 990MB (10 GHS), 15 dni | $0.86 | $0.59 | 31% |
| 9.19 GHS | $0.79 | $0.55 | 30% |
| 18.39 GHS | $1.58 | $1.10 | 30% |
| Dane 2.5GB (20 GHS), 5 dni | $1.71 | $1.19 | 30% |
| Dane 2.4GB (20 GHS), 30 dni | $1.71 | $1.19 | 30% |
| 27.58 GHS | $2.36 | $1.65 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Telecel
Telecel
Doładowanie 8 · Dane 8| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.19 GHS | $0.79 | $0.5530% taniej |
| 18.39 GHS | $1.58 | $1.1030% taniej |
| 27.58 GHS | $2.36 | $1.6530% taniej |
| 45.97 GHS | $3.94 | $2.7530% taniej |
| 55.16 GHS | $4.73 | $3.3030% taniej |
| 64.35 GHS | $5.51 | $3.8530% taniej |
| 73.55 GHS | $6.30 | $4.4130% taniej |
| 82.74 GHS | $7.09 | $4.9630% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 990MB10 GHS, Wartość $0.86 | 990 MB | 15 dni | $0.5931% taniej |
| Dane 2.5GB20 GHS, Wartość $1.71 | 2.5GB | 5 dni | $1.1930% taniej |
| Dane 2.4GB20 GHS, Wartość $1.71 | 2.4 GB | 30 dni | $1.1930% taniej |
| Dane 6GB50 GHS, Wartość $4.28 | 6 GB | 30 dni | $2.9930% taniej |
| Dane 12.6GB100 GHS, Wartość $8.57 | 12.6 GB | 30 dni | $5.9930% taniej |
| Dane 33GB200 GHS, Wartość $17.14 | 33GB | Ustalone przez operatora | $11.9930% taniej |
| Dane 99GB300 GHS, Wartość $25.70 | 99GB | Ustalone przez operatora | $17.9930% taniej |
| Dane 250GB400 GHS, Wartość $34.27 | 250 GB | Ustalone przez operatora | $23.9930% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Telecel
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 9.19 GHS ~ 82.74 GHS 8. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Telecel i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 8 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 990MB, Dane 2.5GB, Dane 2.4GB, Dane 6GB, Dane 12.6GB, Dane 33GB. Okres ważności wynosi 5 dni ~ 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Ghana Telecel
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Ghana (+233) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Telecel) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Ghana Telecel
Ile kosztuje doładowanie Ghana Telecel?
Doładowania zaczynają się od $0.55. 9.19 GHS doładowania kosztuje $0.55, 30% poniżej wartości nominalnej ($0.79). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Ghana Telecel są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Ghana Telecel?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Telecel?
Wprowadzenie numeru Ghana (+233) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Telecel. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Ghana Telecel?
Tak, dostępnych jest 8 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 8 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.