Doładowanie AirtelTigo, do 31% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Ghana
Wybierz spośród 8 opcji doładowań, 6 planów danych, aby wysłać na numery AirtelTigo w Ghana (+233). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (GHS), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Ghana wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +233. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Ghana AirtelTigo
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Ghana AirtelTigo poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 43.12 GHS ma wartość nominalną $3.69, ale kosztuje tylko $2.58 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 14 produktach Ghana AirtelTigo
Do 31%
Maksymalne oszczędności na dowolnym produkcie
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 880MB (10 GHS) | $0.86 | $0.59 | 31% |
| Dane 1.1GB (10 GHS), 5 dni | $0.86 | $0.59 | 31% |
| Dane 2GB (15 GHS), 4 dni | $1.29 | $0.89 | 30% |
| Dane 2.4GB (20 GHS), 5 dni | $1.71 | $1.19 | 30% |
| 43.12 GHS | $3.69 | $2.58 | 30% |
| Dane 6GB (50 GHS), 15 dni | $4.28 | $2.99 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań AirtelTigo
AirtelTigo
Doładowanie 8 · Dane 6| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 43.12 GHS | $3.69 | $2.5830% taniej |
| 64.92 GHS | $5.56 | $3.8930% taniej |
| 86.41 GHS | $7.40 | $5.1830% taniej |
| 107.77 GHS | $9.23 | $6.4630% taniej |
| 151.59 GHS | $12.99 | $9.0930% taniej |
| 216.60 GHS | $18.56 | $12.9930% taniej |
| 346.61 GHS | $29.70 | $20.7830% taniej |
| 769.75 GHS | $65.95 | $46.1630% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 880MB10 GHS, Wartość $0.86 | 880 MB Data | Ustalone przez operatora | $0.5931% taniej |
| Dane 1.1GB10 GHS, Wartość $0.86 | 1.1GB | 5 dni | $0.5931% taniej |
| Dane 2GB15 GHS, Wartość $1.29 | 2GB | 4 dni | $0.8930% taniej |
| Dane 2.4GB20 GHS, Wartość $1.71 | 2.4GB | 5 dni | $1.1930% taniej |
| Dane 6GB50 GHS, Wartość $4.28 | 6 GB Data | 15 dni | $2.9930% taniej |
| Dane 4.4GB50 GHS, Wartość $4.28 | 4.4 GB Data | Ustalone przez operatora | $2.9930% taniej |
Przewodnik po doładowaniach AirtelTigo
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 43.12 GHS ~ 769.75 GHS 8. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora AirtelTigo i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 6 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 880MB, Dane 1.1GB, Dane 2GB, Dane 2.4GB, Dane 6GB, Dane 4.4GB. Okres ważności wynosi 4 dni ~ 15 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Ghana AirtelTigo
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Ghana (+233) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (AirtelTigo) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Ghana AirtelTigo
Ile kosztuje doładowanie Ghana AirtelTigo?
Doładowania zaczynają się od $0.59. 43.12 GHS doładowania kosztuje $2.58, 30% poniżej wartości nominalnej ($3.69). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Ghana AirtelTigo są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Ghana AirtelTigo?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer AirtelTigo?
Wprowadzenie numeru Ghana (+233) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz AirtelTigo. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Ghana AirtelTigo?
Tak, dostępnych jest 6 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 8 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.