Doładowanie Telecel, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Burkina Faso
Wybierz spośród 8 opcji doładowań, 7 planów danych, aby wysłać na numery Telecel w Burkina Faso (+226). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (XOF), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Burkina Faso wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +226. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Burkina Faso Telecel
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Burkina Faso Telecel poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 1,100 XOF ma wartość nominalną $1.88, ale kosztuje tylko $1.31 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 15 produktach Burkina Faso Telecel
Od $0.65
Najniższa cena doładowania Burkina Faso Telecel
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 165MB (552 XOF), 2 dni | $0.94 | $0.65 | 30% |
| Dane 1GB (1,050 XOF), 30 dni | $1.79 | $1.25 | 30% |
| 1,100 XOF | $1.88 | $1.31 | 30% |
| Dane 2GB (1,575 XOF), 30 dni | $2.69 | $1.88 | 30% |
| 2,092.90 XOF | $3.57 | $2.49 | 30% |
| Dane 4GB (3,150 XOF), 30 dni | $5.37 | $3.76 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Telecel
Telecel
Doładowanie 8 · Dane 7| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 1,100 XOF | $1.88 | $1.3130% taniej |
| 2,092.90 XOF | $3.57 | $2.4930% taniej |
| 3,169.85 XOF | $5.41 | $3.7830% taniej |
| 4,224.08 XOF | $7.20 | $5.0430% taniej |
| 5,275.03 XOF | $9.00 | $6.2930% taniej |
| 8,457.17 XOF | $14.42 | $10.0930% taniej |
| 12,660.98 XOF | $21.59 | $15.1130% taniej |
| 14,808.17 XOF | $25.25 | $17.6730% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 165MB552 XOF, Wartość $0.94 | 165MB + 165MB | 2 dni | $0.6530% taniej |
| Dane 1GB1,050 XOF, Wartość $1.79 | 1GB | 30 dni | $1.2530% taniej |
| Dane 2GB1,575 XOF, Wartość $2.69 | 2GB | 30 dni | $1.8830% taniej |
| Dane 4GB3,150 XOF, Wartość $5.37 | 4GB | 30 dni | $3.7630% taniej |
| Dane 5.5GB4,200 XOF, Wartość $7.16 | 5.5 GB | 30 dni | $5.0130% taniej |
| Dane 7.5GB5,250 XOF, Wartość $8.95 | 7.5GB | 30 dni | $6.2630% taniej |
| Dane 15GB10,000 XOF, Wartość $17.05 | 15GB | 30 dni | $11.9330% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Telecel
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 1,100 XOF ~ 14,808.17 XOF 8. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Telecel i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 7 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 165MB, Dane 1GB, Dane 2GB, Dane 4GB, Dane 5.5GB, Dane 7.5GB. Okres ważności wynosi 2 dni ~ 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Burkina Faso Telecel
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Burkina Faso (+226) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Telecel) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Burkina Faso Telecel
Ile kosztuje doładowanie Burkina Faso Telecel?
Doładowania zaczynają się od $0.65. 1,100 XOF doładowania kosztuje $1.31, 30% poniżej wartości nominalnej ($1.88). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Burkina Faso Telecel są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Burkina Faso Telecel?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Telecel?
Wprowadzenie numeru Burkina Faso (+226) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Telecel. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Burkina Faso Telecel?
Tak, dostępnych jest 7 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 8 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.