Doładowanie Onatel, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Burkina Faso
Wybierz spośród 3 opcji doładowań, 11 planów danych, aby wysłać na numery Onatel w Burkina Faso (+226). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (XOF), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Burkina Faso wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +226. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Burkina Faso Onatel
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Burkina Faso Onatel poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 1,959.86 XOF ma wartość nominalną $3.34, ale kosztuje tylko $2.33 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 14 produktach Burkina Faso Onatel
Od $0.62
Najniższa cena doładowania Burkina Faso Onatel
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 50MB (525 XOF), 7 dni | $0.90 | $0.62 | 30% |
| Dane 100MB (840 XOF), 30 dni | $1.43 | $1.00 | 30% |
| Dane 200MB (1,050 XOF), 30 dni | $1.79 | $1.25 | 30% |
| Dane 300MB (1,575 XOF), 30 dni | $2.69 | $1.88 | 30% |
| 1,959.86 XOF | $3.34 | $2.33 | 30% |
| Dane 500MB (2,100 XOF), 30 dni | $3.58 | $2.50 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Onatel
Onatel
Doładowanie 3 · Dane 11| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 1,959.86 XOF | $3.34 | $2.3330% taniej |
| 4,904.97 XOF | $8.36 | $5.8530% taniej |
| 9,804.61 XOF | $16.72 | $11.7030% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 50MB525 XOF, Wartość $0.90 | 50 MB Data | 7 dni | $0.6230% taniej |
| Dane 100MB840 XOF, Wartość $1.43 | 100 MB Data | 30 dni | $1.0030% taniej |
| Dane 200MB1,050 XOF, Wartość $1.79 | 200 MB Data | 30 dni | $1.2530% taniej |
| Dane 300MB1,575 XOF, Wartość $2.69 | 300 MB Data | 30 dni | $1.8830% taniej |
| Dane 500MB2,100 XOF, Wartość $3.58 | 500 MB Data | 30 dni | $2.5030% taniej |
| Dane 1000MB2,625 XOF, Wartość $4.48 | 1000 MB Data | 30 dni | $3.1330% taniej |
| Dane 2000MB3,150 XOF, Wartość $5.37 | 2000 MB Data | 30 dni | $3.7630% taniej |
| Dane 3000MB3,675 XOF, Wartość $6.27 | 3000 MB Data | 30 dni | $4.3830% taniej |
| Dane 4000MB4,200 XOF, Wartość $7.16 | 4000 MB Data | 30 dni | $5.0130% taniej |
| Dane 6000MB6,300 XOF, Wartość $10.74 | 6000 MB Data | 30 dni | $7.5230% taniej |
| Dane 12000MB10,500 XOF, Wartość $17.91 | 12000 MB Data | 30 dni | $12.5330% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Onatel
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 1,959.86 XOF ~ 9,804.61 XOF 3. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Onatel i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 11 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 50MB, Dane 100MB, Dane 200MB, Dane 300MB, Dane 500MB, Dane 1000MB. Okres ważności wynosi 7 dni ~ 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Burkina Faso Onatel
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Burkina Faso (+226) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Onatel) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Burkina Faso Onatel
Ile kosztuje doładowanie Burkina Faso Onatel?
Doładowania zaczynają się od $0.62. 1,959.86 XOF doładowania kosztuje $2.33, 30% poniżej wartości nominalnej ($3.34). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Burkina Faso Onatel są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Burkina Faso Onatel?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Onatel?
Wprowadzenie numeru Burkina Faso (+226) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Onatel. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Burkina Faso Onatel?
Tak, dostępnych jest 11 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 3 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.