Doładowanie Expresso, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Senegal
Wybierz spośród 6 opcji doładowań, 10 planów danych, aby wysłać na numery Expresso w Senegal (+221). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (XOF), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Senegal wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +221. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Senegal Expresso
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Senegal Expresso poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 1,498.66 XOF ma wartość nominalną $2.56, ale kosztuje tylko $1.78 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 16 produktach Senegal Expresso
Od $1.19
Najniższa cena doładowania Senegal Expresso
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 1GB + 200 min rozmów (1,000 XOF), 7 dni | $1.71 | $1.19 | 30% |
| Dane 2GB (1,300 XOF), 7 dni | $2.22 | $1.55 | 30% |
| 1,498.66 XOF | $2.56 | $1.78 | 30% |
| 2,000.67 XOF | $3.41 | $2.38 | 30% |
| Dane 5GB (2,000 XOF), 30 dni | $3.41 | $2.38 | 30% |
| Dane 3GB + 200 min rozmów (2,000 XOF), 30 dni | $3.41 | $2.38 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Expresso
Expresso
Doładowanie 6 · Dane 10| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 1,498.66 XOF | $2.56 | $1.7830% taniej |
| 2,000.67 XOF | $3.41 | $2.3830% taniej |
| 2,502.01 XOF | $4.27 | $2.9830% taniej |
| 3,004.01 XOF | $5.12 | $3.5830% taniej |
| 5,004.01 XOF | $8.53 | $5.9730% taniej |
| 10,002.01 XOF | $17.06 | $11.9330% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 1GB + 200 min rozmów1,000 XOF, Wartość $1.71 | 200mn TR + 100 SMS + 1Gb | 7 dni | $1.1930% taniej |
| Dane 2GB1,300 XOF, Wartość $2.22 | 2 GB Data | 7 dni | $1.5530% taniej |
| Dane 5GB2,000 XOF, Wartość $3.41 | 5 GB Data | 30 dni | $2.3830% taniej |
| Dane 3GB + 200 min rozmów2,000 XOF, Wartość $3.41 | 200mn TR + 100 SMS + 3Gb | 30 dni | $2.3830% taniej |
| Dane 10GB3,000 XOF, Wartość $5.12 | 10 GB Data | 30 dni | $3.5830% taniej |
| Dane 15GB + 1000 min rozmów5,000 XOF, Wartość $8.53 | 1000mn TR + 500 SMS + 15Gb | 30 dni | $5.9630% taniej |
| Dane 20GB5,000 XOF, Wartość $8.53 | 20 GB Data | 30 dni | $5.9630% taniej |
| Dane 20GB + 1200 min rozmów7,500 XOF, Wartość $12.79 | 1200mn TR + 600 SMS + 20Gb | 30 dni | $8.9530% taniej |
| Dane 50GB10,000 XOF, Wartość $17.05 | 50 GB Data | 30 dni | $11.9330% taniej |
| Dane 100GB15,000 XOF, Wartość $25.58 | 100 GB Data | 30 dni | $17.9030% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Expresso
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 1,498.66 XOF ~ 10,002.01 XOF 6. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Expresso i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 10 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 1GB + 200 min rozmów, Dane 2GB, Dane 5GB, Dane 3GB + 200 min rozmów, Dane 10GB, Dane 15GB + 1000 min rozmów. Okres ważności wynosi 7 dni ~ 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Senegal Expresso
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Senegal (+221) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Expresso) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Senegal Expresso
Ile kosztuje doładowanie Senegal Expresso?
Doładowania zaczynają się od $1.19. 1,498.66 XOF doładowania kosztuje $1.78, 30% poniżej wartości nominalnej ($2.56). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Senegal Expresso są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Senegal Expresso?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Expresso?
Wprowadzenie numeru Senegal (+221) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Expresso. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Senegal Expresso?
Tak, dostępnych jest 10 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 6 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.