Doładowanie mobilne w Terytoria Palestyńskie, 30%+ poniżej wartości nominalnej
Wysyłaj 5 opcji doładowań na numery prepaid Ooredoo w Terytoria Palestyńskie. Odbiorcy otrzymują doładowania w lokalnej walucie (ILS), podczas gdy nadawcy płacą średnio 30% mniej niż wartość nominalna. Zarejestruj się za pomocą jednego tokena, bez opłat i z dostawą zazwyczaj w kilka sekund.
Dla numerów Terytoria Palestyńskie wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +970. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Terytoria Palestyńskie
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Terytoria Palestyńskie poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 17 ILS ma wartość nominalną $5.52, ale kosztuje tylko $3.86 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 5 produktach Terytoria Palestyńskie
Od $3.86
Najniższa cena doładowania Terytoria Palestyńskie
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 17 ILS | $5.52 | $3.86 | 30% |
| 25 ILS | $8.12 | $5.68 | 30% |
| 50 ILS | $16.24 | $11.36 | 30% |
| 100 ILS | $32.47 | $22.73 | 30% |
| 200 ILS | $64.95 | $45.46 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Operator Terytoria Palestyńskie
Ceny doładowań w Terytoria Palestyńskie
Wszystkie pakiety doładowań na rozmowy i internet w Terytoria Palestyńskie w jednej tabeli. Kwota otrzymana to lokalna waluta dodana do przedpłaconego salda odbiorcy, wraz z jej wartością w USD według kursów rynkowych, ceną MobileTopup i procentem oszczędności. Ceny są ustalone w USD i pozostają takie same przy finalizacji transakcji.
Ooredoo
Doładowanie 5| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 17 ILS | $5.52 | $3.8630% taniej |
| 25 ILS | $8.12 | $5.6830% taniej |
| 50 ILS | $16.24 | $11.3630% taniej |
| 100 ILS | $32.47 | $22.7330% taniej |
| 200 ILS | $64.95 | $45.4630% taniej |
Przewodnik po doładowaniach mobilnych w Terytoria Palestyńskie
Odbiorcy otrzymują równowartość nowy szekel izraelski(ILS) na swoim koncie przedpłaconym. Wprowadź numery z kodem kraju +970, a następnie numer telefonu. Doładowania zostaną wysłane przez operatora Ooredoo. Odbiorcy mogą wykorzystać doładowania na połączenia, SMS-y, dane lub subskrypcję preferowanych planów.
Produkty dostępne według operatora
- Ooredoo: 5 kwoty doładowań (17 ILS ~ 200 ILS)
Jak wysłać doładowanie Terytoria Palestyńskie
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Terytoria Palestyńskie (+970) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Wybierz operatora
Wybierz spośród Ooredoo i innych operatorów z Terytoria Palestyńskie. Jeśli można zidentyfikować na podstawie formatu numeru, zostanie automatycznie wybrany.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Terytoria Palestyńskie
Ile kosztuje doładowanie Terytoria Palestyńskie?
Doładowania zaczynają się od $3.86. 17 ILS doładowania kosztuje $3.86, 30% poniżej wartości nominalnej ($5.52). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Terytoria Palestyńskie są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Terytoria Palestyńskie?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Którzy operatorzy działają w Terytoria Palestyńskie?
Możesz wysłać do Ooredoo i 1 innych. Każdy operator oferuje różne kwoty doładowania i pakiety danych, sprawdź tabelę cenową powyżej, aby zobaczyć wszystkie opcje.
Czy mogę wysłać dane do Terytoria Palestyńskie?
Obecnie dostępnych jest 5 opcji doładowania. Doładowanie trafia na przedpłatowe konto odbiorcy na rozmowy, SMS, dane lub subskrypcje planów.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.