Doładowanie Orange, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Maroko
Wybierz spośród 5 opcji doładowań, 3 planów danych, aby wysłać na numery Orange w Maroko (+212). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (MAD), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Maroko wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +212. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Maroko Orange
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Maroko Orange poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 36.97 MAD ma wartość nominalną $3.76, ale kosztuje tylko $2.63 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 8 produktach Maroko Orange
Od $2.63
Najniższa cena doładowania Maroko Orange
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 36.97 MAD | $3.76 | $2.63 | 30% |
| Dane 5GB (51.65 MAD), 30 dni | $5.26 | $3.67 | 30% |
| 54.29 MAD | $5.52 | $3.86 | 30% |
| 71.61 MAD | $7.29 | $5.10 | 30% |
| Dane 10GB (102.31 MAD), 30 dni | $10.41 | $7.28 | 30% |
| Plan rozmów i danych (102.31 MAD), 30 dni | $10.41 | $7.28 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Orange
Orange
Doładowanie 5 · Dane 3| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 36.97 MAD | $3.76 | $2.6330% taniej |
| 54.29 MAD | $5.52 | $3.8630% taniej |
| 71.61 MAD | $7.29 | $5.1030% taniej |
| 175.52 MAD | $17.86 | $12.5030% taniej |
| 227.88 MAD | $23.19 | $16.2330% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 5GB51.65 MAD, Wartość $5.26 | 5GB | 30 dni | $3.6730% taniej |
| Dane 10GB102.31 MAD, Wartość $10.41 | 10 GB Data | 30 dni | $7.2830% taniej |
| Plan rozmów i danych102.31 MAD, Wartość $10.41 | 100 DH TTC | 30 dni | $7.2830% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Orange
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 36.97 MAD ~ 227.88 MAD 5. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Orange i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 3 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 5GB, Dane 10GB, Plan rozmów i danych. Okres ważności wynosi 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Maroko Orange
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Maroko (+212) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Orange) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Maroko Orange
Ile kosztuje doładowanie Maroko Orange?
Doładowania zaczynają się od $2.63. 36.97 MAD doładowania kosztuje $2.63, 30% poniżej wartości nominalnej ($3.76). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Maroko Orange są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Maroko Orange?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Orange?
Wprowadzenie numeru Maroko (+212) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Orange. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Maroko Orange?
Tak, dostępnych jest 3 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 5 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.