Doładowanie Orange, do 49% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Madagaskar
Wybierz spośród 4 opcji doładowań, 6 planów danych, aby wysłać na numery Orange w Madagaskar (+261). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (MGA), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Madagaskar wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +261. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Madagaskar Orange
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Madagaskar Orange poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 30,148 MGA ma wartość nominalną $6.57, ale kosztuje tylko $3.37 w MobileTopup (48% taniej).
Co najmniej 48%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 48%
Średnie oszczędności we wszystkich 10 produktach Madagaskar Orange
Do 49%
Maksymalne oszczędności na dowolnym produkcie
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 74,626 MGA | $16.26 | $8.26 | 49% |
| 30,148 MGA | $6.57 | $3.37 | 48% |
| Dane 500MB + 10 min rozmów (38,408 MGA), 30 dni | $8.37 | $4.30 | 48% |
| Dane 5GB (57,612 MGA), 30 dni | $12.55 | $6.43 | 48% |
| Dane 2GB + 15 min rozmów (96,020 MGA), 30 dni | $20.92 | $10.72 | 48% |
| Dane 15GB (144,032 MGA), 30 dni | $31.39 | $16.12 | 48% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Orange
Orange
Doładowanie 4 · Dane 6| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 30,148 MGA | $6.57 | $3.3748% taniej |
| 74,626 MGA | $16.26 | $8.2649% taniej |
| 149,252 MGA | $32.52 | $16.8448% taniej |
| 270,944 MGA | $59.04 | $30.5848% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 500MB + 10 min rozmów38,408 MGA, Wartość $8.37 | 500MB + 20000Ar Credit + 10mn | 30 dni | $4.3048% taniej |
| Dane 5GB57,612 MGA, Wartość $12.55 | 5GB + 300MB spotify | 30 dni | $6.4348% taniej |
| Dane 2GB + 15 min rozmów96,020 MGA, Wartość $20.92 | 2GB + 50000Ar Credit + 15mn | 30 dni | $10.7248% taniej |
| Dane 15GB144,032 MGA, Wartość $31.39 | 15GB + Bonus Spotify: 300MB | 30 dni | $16.1248% taniej |
| Dane 500MB + 10 min rozmów192,040 MGA, Wartość $41.85 | 500MB + 100000Ar Credit + 10mn | 30 dni | $21.5848% taniej |
| Dane 25GB211,244 MGA, Wartość $46.03 | 25GB + Bonus Spotify: 300MB | 30 dni | $23.6848% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Orange
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 30,148 MGA ~ 270,944 MGA 4. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Orange i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 6 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 500MB + 10 min rozmów, Dane 5GB, Dane 2GB + 15 min rozmów, Dane 15GB, Dane 25GB. Okres ważności wynosi 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Madagaskar Orange
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Madagaskar (+261) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Orange) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Madagaskar Orange
Ile kosztuje doładowanie Madagaskar Orange?
Doładowania zaczynają się od $3.37. 30,148 MGA doładowania kosztuje $3.37, 48% poniżej wartości nominalnej ($6.57). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 48% poniżej wartości nominalnej (średnio 48% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Madagaskar Orange są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Madagaskar Orange?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Orange?
Wprowadzenie numeru Madagaskar (+261) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Orange. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Madagaskar Orange?
Tak, dostępnych jest 6 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 4 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.