Doładowanie mobilne w Kirgistan, 30%+ poniżej wartości nominalnej
Wysyłaj 24 opcji doładowań na numery prepaid Beeline, Megacom, O! w Kirgistan. Odbiorcy otrzymują doładowania w lokalnej walucie (KGS), podczas gdy nadawcy płacą średnio 30% mniej niż wartość nominalna. Zarejestruj się za pomocą jednego tokena, bez opłat i z dostawą zazwyczaj w kilka sekund.
Dla numerów Kirgistan wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +996. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Kirgistan
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Kirgistan poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 492.49 KGS ma wartość nominalną $5.63, ale kosztuje tylko $3.94 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 24 produktach Kirgistan
Od $3.94
Najniższa cena doładowania Kirgistan
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 492.49 KGS | $5.63 | $3.94 | 30% |
| 660.29 KGS | $7.55 | $5.28 | 30% |
| 821.75 KGS | $9.39 | $6.57 | 30% |
| 821.75 KGS | $9.39 | $6.57 | 30% |
| 986.37 KGS | $11.28 | $7.89 | 30% |
| 1,151 KGS | $13.16 | $9.21 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań w Kirgistan
Wszystkie pakiety doładowań na rozmowy i internet w Kirgistan w jednej tabeli. Kwota otrzymana to lokalna waluta dodana do przedpłaconego salda odbiorcy, wraz z jej wartością w USD według kursów rynkowych, ceną MobileTopup i procentem oszczędności. Ceny są ustalone w USD i pozostają takie same przy finalizacji transakcji.
Beeline
Doładowanie 8| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 821.75 KGS | $9.39 | $6.5730% taniej |
| 1,321.24 KGS | $15.10 | $10.5730% taniej |
| 1,651.72 KGS | $18.88 | $13.2130% taniej |
| 1,982.19 KGS | $22.66 | $15.8630% taniej |
| 2,147.43 KGS | $24.55 | $17.1830% taniej |
| 2,808.38 KGS | $32.10 | $22.4730% taniej |
| 3,291.16 KGS | $37.62 | $26.3330% taniej |
| 5,021.84 KGS | $57.41 | $40.1830% taniej |
Megacom
Doładowanie 8| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 492.49 KGS | $5.63 | $3.9430% taniej |
| 821.75 KGS | $9.39 | $6.5730% taniej |
| 986.37 KGS | $11.28 | $7.8930% taniej |
| 1,151 KGS | $13.16 | $9.2130% taniej |
| 1,651.72 KGS | $18.88 | $13.2130% taniej |
| 2,147.43 KGS | $24.55 | $17.1830% taniej |
| 3,117.79 KGS | $35.64 | $24.9430% taniej |
| 4,114.30 KGS | $47.03 | $32.9230% taniej |
O!
Doładowanie 8| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 660.29 KGS | $7.55 | $5.2830% taniej |
| 1,151 KGS | $13.16 | $9.2130% taniej |
| 1,321.24 KGS | $15.10 | $10.5730% taniej |
| 1,651.72 KGS | $18.88 | $13.2130% taniej |
| 1,816.96 KGS | $20.77 | $14.5330% taniej |
| 2,294.65 KGS | $26.23 | $18.3630% taniej |
| 2,808.38 KGS | $32.10 | $22.4730% taniej |
| 3,965.05 KGS | $45.33 | $31.7230% taniej |
Przewodnik po doładowaniach mobilnych w Kirgistan
Odbiorcy otrzymują równowartość som kirgiski(KGS) na swoim koncie przedpłaconym. Wprowadź numery z kodem kraju +996, a następnie numer telefonu. Wybierz spośród 3 operatorów lub automatycznie wykryjemy, jeśli format numeru na to pozwala. Odbiorcy mogą wykorzystać doładowania na połączenia, SMS-y, dane lub subskrypcję preferowanych planów.
Produkty dostępne według operatora
- Beeline: 8 kwoty doładowań (821.75 KGS ~ 5,021.84 KGS)
- Megacom: 8 kwoty doładowań (492.49 KGS ~ 4,114.30 KGS)
- O!: 8 kwoty doładowań (660.29 KGS ~ 3,965.05 KGS)
Jak wysłać doładowanie Kirgistan
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Kirgistan (+996) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Wybierz operatora
Wybierz spośród Beeline, Megacom, O! i innych operatorów z Kirgistan. Jeśli można zidentyfikować na podstawie formatu numeru, zostanie automatycznie wybrany.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Kirgistan
Ile kosztuje doładowanie Kirgistan?
Doładowania zaczynają się od $3.94. 492.49 KGS doładowania kosztuje $3.94, 30% poniżej wartości nominalnej ($5.63). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Kirgistan są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Kirgistan?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Którzy operatorzy działają w Kirgistan?
Możesz wysłać do Beeline, Megacom, O! i 3 innych. Każdy operator oferuje różne kwoty doładowania i pakiety danych, sprawdź tabelę cenową powyżej, aby zobaczyć wszystkie opcje.
Czy mogę wysłać dane do Kirgistan?
Obecnie dostępnych jest 24 opcji doładowania. Doładowanie trafia na przedpłatowe konto odbiorcy na rozmowy, SMS, dane lub subskrypcje planów.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.