Doładowanie Lyca, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Włochy
Wybierz spośród 5 opcji doładowań, 1 planów danych, aby wysłać na numery Lyca w Włochy (+39). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (EUR), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Włochy wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +39. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Włochy Lyca
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Włochy Lyca poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 5 EUR ma wartość nominalną $5.59, ale kosztuje tylko $3.91 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 6 produktach Włochy Lyca
Od $3.91
Najniższa cena doładowania Włochy Lyca
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 5 EUR | $5.59 | $3.91 | 30% |
| 10 EUR | $11.19 | $7.83 | 30% |
| Dane 35GB + 300 min rozmów (11.99 EUR), 30 dni | $13.41 | $9.38 | 30% |
| 20 EUR | $22.37 | $15.66 | 30% |
| 30 EUR | $33.56 | $23.49 | 30% |
| 50 EUR | $55.93 | $39.15 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Lyca
Lyca
Doładowanie 5 · Dane 1| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 5 EUR | $5.59 | $3.9130% taniej |
| 10 EUR | $11.19 | $7.8330% taniej |
| 20 EUR | $22.37 | $15.6630% taniej |
| 30 EUR | $33.56 | $23.4930% taniej |
| 50 EUR | $55.93 | $39.1530% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 35GB + 300 min rozmów11.99 EUR, Wartość $13.41 | Data, Minutes, SMS | 30 dni | $9.3830% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Lyca
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 5 EUR ~ 50 EUR 5. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Lyca i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 1 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 35GB + 300 min rozmów. Okres ważności wynosi 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Włochy Lyca
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Włochy (+39) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Lyca) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Włochy Lyca
Ile kosztuje doładowanie Włochy Lyca?
Doładowania zaczynają się od $3.91. 5 EUR doładowania kosztuje $3.91, 30% poniżej wartości nominalnej ($5.59). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Włochy Lyca są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Włochy Lyca?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Lyca?
Wprowadzenie numeru Włochy (+39) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Lyca. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Włochy Lyca?
Tak, dostępnych jest 1 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 5 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.