Doładowanie Vi India, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Indie
Wybierz spośród 1 opcji doładowań, 9 planów danych, aby wysłać na numery Vi India w Indie (+91). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (INR), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Indie wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +91. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Indie Vi India
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Indie Vi India poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 100 INR ma wartość nominalną $1.05, ale kosztuje tylko $0.73 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 10 produktach Indie Vi India
Od $0.73
Najniższa cena doładowania Indie Vi India
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 100 INR | $1.05 | $0.73 | 30% |
| Dzienne dane 1GB + nielimitowane rozmowy (299 INR), 28 dni | $3.14 | $2.19 | 30% |
| Dane 1.5GB + nielimitowane rozmowy (349 INR), 28 dni | $3.66 | $2.56 | 30% |
| Dzienne dane 2GB + nielimitowane rozmowy (365 INR), 28 dni | $3.83 | $2.68 | 30% |
| Dane 6GB + nielimitowane rozmowy (548 INR), 84 dni | $5.75 | $4.02 | 30% |
| Dane 50GB + nielimitowane rozmowy (625 INR), 60 dni | $6.56 | $4.59 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Vi India
Vi India
Doładowanie 1 · Dane 9| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 100 INR | $1.05 | $0.7330% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dzienne dane 1GB + nielimitowane rozmowy299 INR, Wartość $3.14 | Unlimited Calls + 1GB/Day | 28 dni | $2.1930% taniej |
| Dane 1.5GB + nielimitowane rozmowy349 INR, Wartość $3.66 | UL Calls+1.5/Day+UL night data | 28 dni | $2.5630% taniej |
| Dzienne dane 2GB + nielimitowane rozmowy365 INR, Wartość $3.83 | UL Calls + 2GB/day | 28 dni | $2.6830% taniej |
| Dane 6GB + nielimitowane rozmowy548 INR, Wartość $5.75 | INR 509: UL calls + 6GB | 84 dni | $4.0230% taniej |
| Dane 50GB + nielimitowane rozmowy625 INR, Wartość $6.56 | INR 625: UL Calls + 50GB | 60 dni | $4.5930% taniej |
| Dzienne dane 2GB + nielimitowane rozmowy979 INR, Wartość $10.28 | UL calls + 2GB/day | 84 dni | $7.1930% taniej |
| Dane 50GB1,189 INR, Wartość $12.48 | 50 GB 4G data for 365 days | 365 dni | $8.7330% taniej |
| Dzienne dane 1.5GB + nielimitowane rozmowy3,499 INR, Wartość $36.73 | 1.5GB/day+ UL calls+Extra 50GB | 365 dni | $25.7030% taniej |
| Dzienne dane 2GB + nielimitowane rozmowy3,699 INR, Wartość $38.83 | 2GB/day+UL calls+Extra 50GB | 365 dni | $27.1730% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Vi India
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 100 INR 1. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Vi India i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 9 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dzienne dane 1GB + nielimitowane rozmowy, Dane 1.5GB + nielimitowane rozmowy, Dzienne dane 2GB + nielimitowane rozmowy, Dane 6GB + nielimitowane rozmowy, Dane 50GB + nielimitowane rozmowy, Dane 50GB. Okres ważności wynosi 28 dni ~ 365 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Indie Vi India
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Indie (+91) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Vi India) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Indie Vi India
Ile kosztuje doładowanie Indie Vi India?
Doładowania zaczynają się od $0.73. 100 INR doładowania kosztuje $0.73, 30% poniżej wartości nominalnej ($1.05). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Indie Vi India są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Indie Vi India?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Vi India?
Wprowadzenie numeru Indie (+91) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Vi India. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Indie Vi India?
Tak, dostępnych jest 9 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 1 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.