Doładowanie Orange, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Gwinea
Wybierz spośród 8 opcji doładowań, 5 planów danych, aby wysłać na numery Orange w Gwinea (+224). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (GNF), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Gwinea wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +224. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Gwinea Orange
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Gwinea Orange poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 38,100 GNF ma wartość nominalną $4.31, ale kosztuje tylko $3.01 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 13 produktach Gwinea Orange
Od $2.42
Najniższa cena doładowania Gwinea Orange
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 3.5GB (30,600 GNF), 7 dni | $3.46 | $2.42 | 30% |
| 38,100 GNF | $4.31 | $3.01 | 30% |
| Dane 6GB (49,500 GNF), 30 dni | $5.60 | $3.92 | 30% |
| 50,000 GNF | $5.66 | $3.96 | 30% |
| 60,000 GNF | $6.79 | $4.75 | 30% |
| 75,000 GNF | $8.49 | $5.94 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Orange
Orange
Doładowanie 8 · Dane 5| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 38,100 GNF | $4.31 | $3.0130% taniej |
| 50,000 GNF | $5.66 | $3.9630% taniej |
| 60,000 GNF | $6.79 | $4.7530% taniej |
| 75,000 GNF | $8.49 | $5.9430% taniej |
| 110,000 GNF | $12.45 | $8.7130% taniej |
| 150,000 GNF | $16.98 | $11.8830% taniej |
| 220,000 GNF | $24.90 | $17.4330% taniej |
| 300,000 GNF | $33.95 | $23.7630% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 3.5GB30,600 GNF, Wartość $3.46 | Pass 3.5Gb 7 Days | 7 dni | $2.4230% taniej |
| Dane 6GB49,500 GNF, Wartość $5.60 | 6Gb + 500Mb Spotify | 30 dni | $3.9230% taniej |
| Dane 13GB104,000 GNF, Wartość $11.77 | 13Gb + 500Mb Spotify | 30 dni | $8.2330% taniej |
| Dane 24GB183,100 GNF, Wartość $20.72 | 24Gb + 500Mb Spotify | 30 dni | $14.5030% taniej |
| Dane 34.5GB257,400 GNF, Wartość $29.13 | Pass 34.5 Go | 30 dni | $20.3930% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Orange
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 38,100 GNF ~ 300,000 GNF 8. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Orange i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 5 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 3.5GB, Dane 6GB, Dane 13GB, Dane 24GB, Dane 34.5GB. Okres ważności wynosi 7 dni ~ 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Gwinea Orange
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Gwinea (+224) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Orange) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Gwinea Orange
Ile kosztuje doładowanie Gwinea Orange?
Doładowania zaczynają się od $2.42. 38,100 GNF doładowania kosztuje $3.01, 30% poniżej wartości nominalnej ($4.31). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Gwinea Orange są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Gwinea Orange?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Orange?
Wprowadzenie numeru Gwinea (+224) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Orange. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Gwinea Orange?
Tak, dostępnych jest 5 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 8 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.