Doładowanie Tigo, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Gwatemala
Wybierz spośród 2 opcji doładowań, 5 planów danych, aby wysłać na numery Tigo w Gwatemala (+502). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (GTQ), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Gwatemala wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +502. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Gwatemala Tigo
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Gwatemala Tigo poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 72 GTQ ma wartość nominalną $9.41, ale kosztuje tylko $6.58 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 7 produktach Gwatemala Tigo
Od $6.58
Najniższa cena doładowania Gwatemala Tigo
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 72 GTQ | $9.41 | $6.58 | 30% |
| Dane 8GB + 200 min rozmów (72 GTQ), 7 dni | $9.41 | $6.58 | 30% |
| 108 GTQ | $14.12 | $9.88 | 30% |
| Dane 15GB + 250 min rozmów (108.01 GTQ), 15 dni | $14.12 | $9.88 | 30% |
| Dane 20GB + 300 min rozmów (144 GTQ), 30 dni | $18.83 | $13.17 | 30% |
| Dane 25GB + 400 min rozmów (180 GTQ), 30 dni | $23.53 | $16.47 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Tigo
Tigo
Doładowanie 2 · Dane 5| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 72 GTQ | $9.41 | $6.5830% taniej |
| 108 GTQ | $14.12 | $9.8830% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 8GB + 200 min rozmów72 GTQ, Wartość $9.41 | Paquetigo 8GB: 7 days | 7 dni | $6.5830% taniej |
| Dane 15GB + 250 min rozmów108.01 GTQ, Wartość $14.12 | Paquetigo 15GB: 15 days | 15 dni | $9.8830% taniej |
| Dane 20GB + 300 min rozmów144 GTQ, Wartość $18.83 | Paquetigo 20GB : 30 days | 30 dni | $13.1730% taniej |
| Dane 25GB + 400 min rozmów180 GTQ, Wartość $23.53 | Paquetigo 25GB: 30 days | 30 dni | $16.4730% taniej |
| Dane 30GB216 GTQ, Wartość $28.24 | Paquetigo 30GB: 30 days | 30 dni | $19.7630% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Tigo
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 72 GTQ ~ 108 GTQ 2. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Tigo i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 5 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 8GB + 200 min rozmów, Dane 15GB + 250 min rozmów, Dane 20GB + 300 min rozmów, Dane 25GB + 400 min rozmów, Dane 30GB. Okres ważności wynosi 7 dni ~ 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Gwatemala Tigo
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Gwatemala (+502) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Tigo) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Gwatemala Tigo
Ile kosztuje doładowanie Gwatemala Tigo?
Doładowania zaczynają się od $6.58. 72 GTQ doładowania kosztuje $6.58, 30% poniżej wartości nominalnej ($9.41). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Gwatemala Tigo są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Gwatemala Tigo?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Tigo?
Wprowadzenie numeru Gwatemala (+502) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Tigo. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Gwatemala Tigo?
Tak, dostępnych jest 5 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 2 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.