Doładowanie mobilne w Eswatini, 30%+ poniżej wartości nominalnej
Wysyłaj 8 opcji doładowań, 4 planów danych na numery prepaid MTN w Eswatini. Odbiorcy otrzymują doładowania w lokalnej walucie (SZL), podczas gdy nadawcy płacą średnio 30% mniej niż wartość nominalna. Zarejestruj się za pomocą jednego tokena, bez opłat i z dostawą zazwyczaj w kilka sekund.
Dla numerów Eswatini wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +268. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Eswatini
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Eswatini poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 96 SZL ma wartość nominalną $5.77, ale kosztuje tylko $4.03 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 12 produktach Eswatini
Od $2.73
Najniższa cena doładowania Eswatini
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 1GB (65 SZL), 7 dni | $3.91 | $2.73 | 30% |
| 96 SZL | $5.77 | $4.03 | 30% |
| Dane 1GB (99 SZL), 30 dni | $5.95 | $4.16 | 30% |
| 128 SZL | $7.69 | $5.38 | 30% |
| 160 SZL | $9.62 | $6.73 | 30% |
| 192 SZL | $11.54 | $8.07 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Operator Eswatini
Ceny doładowań w Eswatini
Wszystkie pakiety doładowań na rozmowy i internet w Eswatini w jednej tabeli. Kwota otrzymana to lokalna waluta dodana do przedpłaconego salda odbiorcy, wraz z jej wartością w USD według kursów rynkowych, ceną MobileTopup i procentem oszczędności. Ceny są ustalone w USD i pozostają takie same przy finalizacji transakcji.
MTN
Doładowanie 8 · Dane 4| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 96 SZL | $5.77 | $4.0330% taniej |
| 128 SZL | $7.69 | $5.3830% taniej |
| 160 SZL | $9.62 | $6.7330% taniej |
| 192 SZL | $11.54 | $8.0730% taniej |
| 256 SZL | $15.39 | $10.7730% taniej |
| 351 SZL | $21.10 | $14.7630% taniej |
| 512 SZL | $30.78 | $21.5430% taniej |
| 801 SZL | $48.15 | $33.7030% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 1GB65 SZL, Wartość $3.91 | WOW Weekly 1GB | 7 dni | $2.7330% taniej |
| Dane 1GB99 SZL, Wartość $5.95 | WOW 1GB Monthly | 30 dni | $4.1630% taniej |
| Dane 3.5GB349.99 SZL, Wartość $21.04 | WOW 3.5GB Monthly | 30 dni | $14.7230% taniej |
| Dane 6GB499.94 SZL, Wartość $30.05 | WOW6GB Monthly | 30 dni | $21.0330% taniej |
Przewodnik po doładowaniach mobilnych w Eswatini
Odbiorcy otrzymują równowartość lilangeni Suazi(SZL) na swoim koncie przedpłaconym. Wprowadź numery z kodem kraju +268, a następnie numer telefonu. Doładowania zostaną wysłane przez operatora MTN. Doładowania stają się elastycznym saldem, podczas gdy pakiety danych aktywują się natychmiast na telefonie odbiorcy bez osobnej rejestracji.
Produkty dostępne według operatora
- MTN: 8 kwoty doładowań (96 SZL ~ 801 SZL), 4 planów danych (Ważność: 7 dni ~ 30 dni)
Jak wysłać doładowanie Eswatini
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Eswatini (+268) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Wybierz operatora
Wybierz spośród MTN i innych operatorów z Eswatini. Jeśli można zidentyfikować na podstawie formatu numeru, zostanie automatycznie wybrany.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Eswatini
Ile kosztuje doładowanie Eswatini?
Doładowania zaczynają się od $2.73. 96 SZL doładowania kosztuje $4.03, 30% poniżej wartości nominalnej ($5.77). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Eswatini są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Eswatini?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Którzy operatorzy działają w Eswatini?
Możesz wysłać do MTN i 1 innych. Każdy operator oferuje różne kwoty doładowania i pakiety danych, sprawdź tabelę cenową powyżej, aby zobaczyć wszystkie opcje.
Czy mogę wysłać dane do Eswatini?
Tak, dostępnych jest 4 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 8 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.