Doładowanie Alou, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Republika Zielonego Przylądka
Wybierz spośród 9 opcji doładowań, 8 planów danych, aby wysłać na numery Alou w Republika Zielonego Przylądka (+238). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (CVE), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Republika Zielonego Przylądka wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +238. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Republika Zielonego Przylądka Alou
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Republika Zielonego Przylądka Alou poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 488 CVE ma wartość nominalną $4.95, ale kosztuje tylko $3.46 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 17 produktach Republika Zielonego Przylądka Alou
Od $3.46
Najniższa cena doładowania Republika Zielonego Przylądka Alou
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 488 CVE | $4.95 | $3.46 | 30% |
| 655 CVE | $6.65 | $4.65 | 30% |
| Dane 3GB (750 CVE), 45 dni | $7.61 | $5.32 | 30% |
| 819 CVE | $8.31 | $5.81 | 30% |
| 982 CVE | $9.96 | $6.97 | 30% |
| Dane 4GB (1,000 CVE), 45 dni | $10.15 | $7.10 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Alou
Alou
Doładowanie 9 · Dane 8| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 488 CVE | $4.95 | $3.4630% taniej |
| 655 CVE | $6.65 | $4.6530% taniej |
| 819 CVE | $8.31 | $5.8130% taniej |
| 982 CVE | $9.96 | $6.9730% taniej |
| 1,308 CVE | $13.27 | $9.2830% taniej |
| 1,966 CVE | $19.95 | $13.9630% taniej |
| 2,618 CVE | $26.56 | $18.5930% taniej |
| 3,278 CVE | $33.26 | $23.2730% taniej |
| 4,748 CVE | $48.17 | $33.7130% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 3GB750 CVE, Wartość $7.61 | 3GB | 45 dni | $5.3230% taniej |
| Dane 4GB1,000 CVE, Wartość $10.15 | 4GB | 45 dni | $7.1030% taniej |
| Dane 5GB1,250 CVE, Wartość $12.68 | 5GB | 45 dni | $8.8730% taniej |
| Dane 10GB2,000 CVE, Wartość $20.29 | 10GB | 90 dni | $14.2030% taniej |
| Dane 12.5GB2,500 CVE, Wartość $25.36 | 12.5GB | 90 dni | $17.7530% taniej |
| Dane 25GB3,000 CVE, Wartość $30.44 | 25GB | 90 dni | $21.3030% taniej |
| Dane 44.44GB4,000 CVE, Wartość $40.58 | 44.44GB | 90 dni | $28.4030% taniej |
| Dane 50GB4,500 CVE, Wartość $45.65 | 50GB | 90 dni | $31.9530% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Alou
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 488 CVE ~ 4,748 CVE 9. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Alou i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 8 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 3GB, Dane 4GB, Dane 5GB, Dane 10GB, Dane 12.5GB, Dane 25GB. Okres ważności wynosi 45 dni ~ 90 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Republika Zielonego Przylądka Alou
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Republika Zielonego Przylądka (+238) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Alou) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Republika Zielonego Przylądka Alou
Ile kosztuje doładowanie Republika Zielonego Przylądka Alou?
Doładowania zaczynają się od $3.46. 488 CVE doładowania kosztuje $3.46, 30% poniżej wartości nominalnej ($4.95). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Republika Zielonego Przylądka Alou są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Republika Zielonego Przylądka Alou?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Alou?
Wprowadzenie numeru Republika Zielonego Przylądka (+238) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Alou. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Republika Zielonego Przylądka Alou?
Tak, dostępnych jest 8 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 9 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.