Doładowanie mobilne w Bermudy, do 32% poniżej wartości nominalnej
Wysyłaj 8 opcji doładowań, 2 planów danych na numery prepaid Digicel w Bermudy. Odbiorcy otrzymują doładowania w lokalnej walucie (BMD), podczas gdy nadawcy płacą średnio 30% mniej niż wartość nominalna. Zarejestruj się za pomocą jednego tokena, bez opłat i z dostawą zazwyczaj w kilka sekund.
Dla numerów Bermudy wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +1. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Bermudy
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Bermudy poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 9.99 BMD ma wartość nominalną $9.99, ale kosztuje tylko $6.99 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 10 produktach Bermudy
Do 32%
Maksymalne oszczędności na dowolnym produkcie
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| Dane 1GB (83 BMD), 30 dni | $83.00 | $55.78 | 32% |
| 69.99 BMD | $69.99 | $47.98 | 31% |
| 9.99 BMD | $9.99 | $6.99 | 30% |
| 14.99 BMD | $14.99 | $10.49 | 30% |
| 19.99 BMD | $19.99 | $13.99 | 30% |
| 24.99 BMD | $24.99 | $17.49 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Operator Bermudy
Ceny doładowań w Bermudy
Wszystkie pakiety doładowań na rozmowy i internet w Bermudy w jednej tabeli. Kwota otrzymana to lokalna waluta dodana do przedpłaconego salda odbiorcy, wraz z jej wartością w USD według kursów rynkowych, ceną MobileTopup i procentem oszczędności. Ceny są ustalone w USD i pozostają takie same przy finalizacji transakcji.
Digicel
Doładowanie 8 · Dane 2| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 9.99 BMD | $9.99 | $6.9930% taniej |
| 14.99 BMD | $14.99 | $10.4930% taniej |
| 19.99 BMD | $19.99 | $13.9930% taniej |
| 24.99 BMD | $24.99 | $17.4930% taniej |
| 29.99 BMD | $29.99 | $20.9930% taniej |
| 42.49 BMD | $42.49 | $29.7430% taniej |
| 62.49 BMD | $62.49 | $43.4830% taniej |
| 69.99 BMD | $69.99 | $47.9831% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 8GB61 BMD, Wartość $61.00 | 14-Day Prime - ULTRA | 14 dni | $42.5830% taniej |
| Dane 1GB83 BMD, Wartość $83.00 | 30-Day Prime - LITE PRO | 30 dni | $55.7832% taniej |
Przewodnik po doładowaniach mobilnych w Bermudy
Odbiorcy otrzymują równowartość dolar bermudzki(BMD) na swoim koncie przedpłaconym. Wprowadź numery z kodem kraju +1, a następnie numer telefonu. Doładowania zostaną wysłane przez operatora Digicel. Doładowania stają się elastycznym saldem, podczas gdy pakiety danych aktywują się natychmiast na telefonie odbiorcy bez osobnej rejestracji.
Produkty dostępne według operatora
- Digicel: 8 kwoty doładowań (9.99 BMD ~ 69.99 BMD), 2 planów danych (Ważność: 14 dni ~ 30 dni)
Jak wysłać doładowanie Bermudy
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Bermudy (+1) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Wybierz operatora
Wybierz spośród Digicel i innych operatorów z Bermudy. Jeśli można zidentyfikować na podstawie formatu numeru, zostanie automatycznie wybrany.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Bermudy
Ile kosztuje doładowanie Bermudy?
Doładowania zaczynają się od $6.99. 9.99 BMD doładowania kosztuje $6.99, 30% poniżej wartości nominalnej ($9.99). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Bermudy są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Bermudy?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Którzy operatorzy działają w Bermudy?
Możesz wysłać do Digicel i 1 innych. Każdy operator oferuje różne kwoty doładowania i pakiety danych, sprawdź tabelę cenową powyżej, aby zobaczyć wszystkie opcje.
Czy mogę wysłać dane do Bermudy?
Tak, dostępnych jest 2 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 8 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.