Doładowanie Movistar, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Argentyna
Wybierz spośród 7 opcji doładowań, aby wysłać na numery Movistar w Argentyna (+54). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (ARS), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Argentyna wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +54. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Argentyna Movistar
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Argentyna Movistar poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 800 ARS ma wartość nominalną $0.52, ale kosztuje tylko $0.36 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 7 produktach Argentyna Movistar
Od $0.36
Najniższa cena doładowania Argentyna Movistar
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 800 ARS | $0.52 | $0.36 | 30% |
| 1,000 ARS | $0.65 | $0.45 | 30% |
| 1,500 ARS | $0.97 | $0.68 | 30% |
| 2,000 ARS | $1.30 | $0.90 | 30% |
| 2,500 ARS | $1.62 | $1.13 | 30% |
| 3,000 ARS | $1.95 | $1.36 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Movistar
Movistar
Doładowanie 7| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 800 ARS | $0.52 | $0.3630% taniej |
| 1,000 ARS | $0.65 | $0.4530% taniej |
| 1,500 ARS | $0.97 | $0.6830% taniej |
| 2,000 ARS | $1.30 | $0.9030% taniej |
| 2,500 ARS | $1.62 | $1.1330% taniej |
| 3,000 ARS | $1.95 | $1.3630% taniej |
| 3,500 ARS | $2.27 | $1.5930% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Movistar
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 800 ARS ~ 3,500 ARS 7. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Movistar i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Argentyna Movistar
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Argentyna (+54) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Movistar) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Argentyna Movistar
Ile kosztuje doładowanie Argentyna Movistar?
Doładowania zaczynają się od $0.36. 800 ARS doładowania kosztuje $0.36, 30% poniżej wartości nominalnej ($0.52). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Argentyna Movistar są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Argentyna Movistar?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Movistar?
Wprowadzenie numeru Argentyna (+54) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Movistar. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Argentyna Movistar?
Obecnie dostępnych jest 7 opcji doładowania. Doładowanie trafia na przedpłatowe konto odbiorcy na rozmowy, SMS, dane lub subskrypcje planów.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.