Doładowanie Flow, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej dla przedpłaconych numerów w Antigua i Barbuda
Wybierz spośród 8 opcji doładowań, 8 planów danych, aby wysłać na numery Flow w Antigua i Barbuda (+1). Otrzymane kwoty są w lokalnej walucie (XCD, USD), ceny są ustalone w USD.
Dla numerów Antigua i Barbuda wprowadź tylko cyfry po kodzie kraju +1. Możesz pominąć wiodące 0.
Operator
Wprowadź numer, aby znaleźć operatora
Kwota
Wybierz numer, operatora i kwotę, aby zobaczyć całkowitą płatność
$0.00
Zarejestruj się za pomocą jednego tokena. Wybrany numer i kwota zostaną przeniesione.
Dlaczego MobileTopup oferuje najtańsze doładowania Antigua i Barbuda Flow
MobileTopup sprzedaje wszystkie produkty doładowania Antigua i Barbuda Flow poniżej wartości nominalnej, czyli lokalnej kwoty, którą otrzymują odbiorcy. Pokazujemy równowartość w dolarach po kursie rynkowym obok naszych cen, abyś widział oszczędności przed zapłatą. Na przykład, doładowanie 13.50 XCD ma wartość nominalną $5.00, ale kosztuje tylko $3.50 w MobileTopup (30% taniej).
Co najmniej 30%
Wszystkie produkty kosztują tyle poniżej wartości nominalnej
Średnio 30%
Średnie oszczędności we wszystkich 16 produktach Antigua i Barbuda Flow
Od $3.50
Najniższa cena doładowania Antigua i Barbuda Flow
| Produkt (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup | Oszczędności |
|---|---|---|---|
| 13.50 XCD | $5.00 | $3.50 | 30% |
| Dane 600MB (6 USD), 3 dni | $6.00 | $4.20 | 30% |
| Dane 500MB (8.50 USD), 7 dni | $8.50 | $5.95 | 30% |
| Dane 5GB + 200 min rozmów (9.50 USD), 3 dni | $9.50 | $6.65 | 30% |
| Dane 1.5GB (13 USD), 7 dni | $13.00 | $9.09 | 30% |
| Dane 6GB (17 USD), 7 dni | $17.00 | $11.90 | 30% |
Wartości nominalne obliczone na podstawie kursów rynkowych na dzień 2026-10-27. Ceny MobileTopup to stałe stawki w USD poniżej publicznych cen detalicznych na międzynarodowych rynkach doładowań, bez dodatkowych opłat lub kosztów wymiany przy wysyłce.
Ceny doładowań Flow
Flow
Doładowanie 8 · Dane 8| Doładowanie (otrzymana kwota) | Wartość nominalna | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|
| 13.50 XCD | $5.00 | $3.5030% taniej |
| 61.89 XCD | $22.92 | $16.0430% taniej |
| 74.44 XCD | $27.57 | $19.2930% taniej |
| 86.18 XCD | $31.92 | $22.3430% taniej |
| 99.27 XCD | $36.77 | $25.7330% taniej |
| 130.33 XCD | $48.27 | $33.7830% taniej |
| 148.93 XCD | $55.16 | $38.6130% taniej |
| 241.94 XCD | $89.61 | $62.7230% taniej |
| Pakiety danych | Nazwa planu | Ważność | Cennik MobileTopup |
|---|---|---|---|
| Dane 600MB6 USD, Wartość $6.00 | 3 Day (600MB) data | 3 dni | $4.2030% taniej |
| Dane 500MB8.50 USD, Wartość $8.50 | 7 Day (500MB) data | 7 dni | $5.9530% taniej |
| Dane 5GB + 200 min rozmów9.50 USD, Wartość $9.50 | 5GB/200MIN SWIFT 3 Day | 3 dni | $6.6530% taniej |
| Dane 1.5GB13 USD, Wartość $13.00 | 7 Day (1.5GB) data | 7 dni | $9.0930% taniej |
| Dane 6GB17 USD, Wartość $17.00 | 6GB/Unltd MIN SWIFT 7 Days | 7 dni | $11.9030% taniej |
| Dane 2GB19.50 USD, Wartość $19.50 | 30 Day (2GB) data | 7 dni | $13.6530% taniej |
| Dane 12GB43 USD, Wartość $43.00 | 12GB/Unltd MIN SWIFT 30 Day | 30 dni | $30.1030% taniej |
| Dane 15GB46.50 USD, Wartość $46.50 | 15GB/Unltd SWIFT 30 Day | 30 dni | $32.5530% taniej |
Przewodnik po doładowaniach Flow
Doładowania na rozmowy są dostępne w kwotach 13.50 XCD ~ 241.94 XCD 8. Środki są dodawane do przedpłaconego salda odbiorcy w lokalnej walucie u operatora Flow i mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y, internet lub subskrypcję wybranych pakietów.
Dostępnych jest 8 pakietów internetowych. Obejmuje produkty takie jak Dane 600MB, Dane 500MB, Dane 5GB + 200 min rozmów, Dane 1.5GB, Dane 6GB, Dane 2GB. Okres ważności wynosi 3 dni ~ 30 dni. Aktywowane bezpośrednio na numerze odbiorcy po płatności, bez konieczności osobnej subskrypcji.
Potwierdź operatora odbiorcy i wprowadź numer. Natychmiast sprawdzamy długość numeru. Wysłane numery są zapisywane w historii doładowań dla szybkich powtórzeń.
Jak wysłać doładowanie Antigua i Barbuda Flow
- Krok 1
Wprowadź kraj i numer
Wybierz Antigua i Barbuda (+1) z listy krajów i wprowadź numer telefonu odbiorcy. Możesz uwzględnić lub pominąć wiodące 0.
- Krok 2
Sprawdź operatora
Wprowadzenie numeru spowoduje automatyczne wybranie operatora (Flow) lub pokaże listę do wyboru. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
- Krok 3
Wybierz kwotę
Wybierz kwotę doładowania lub pakiet danych. Każda opcja pokazuje lokalną otrzymaną kwotę, okres ważności oraz ile kosztuje poniżej wartości nominalnej.
- Krok 4
Zapłać kredytem
Płatność kredytem MobileTopup wysyła doładowania bezpośrednio do operatorów, zazwyczaj docierając do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Paragony i kody doładowania są zapisywane w historii, a numery są przechowywane.
FAQ dotyczące doładowania Antigua i Barbuda Flow
Ile kosztuje doładowanie Antigua i Barbuda Flow?
Doładowania zaczynają się od $3.50. 13.50 XCD doładowania kosztuje $3.50, 30% poniżej wartości nominalnej ($5.00). Wszystkie produkty kosztują co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej (średnio 30% oszczędności), bez ukrytych opłat, cena, którą widzisz, to cena, którą płacisz.
Dlaczego doładowania Antigua i Barbuda Flow są tak przystępne?
MobileTopup sprawdza międzynarodowe ceny detaliczne dla każdego produktu, a następnie ustala ceny niższe, co najmniej 30% poniżej wartości nominalnej. Nie są dodawane żadne dodatkowe opłaty lub koszty wymiany, więc oszczędzasz dokładnie to, co widzisz.
Jak szybko dociera doładowanie Antigua i Barbuda Flow?
Większość doładowań dociera do odbiorcy w ciągu kilku sekund po płatności, z potwierdzeniem SMS od ich operatora. Wyniki i paragony pojawiają się natychmiast w historii.
Skąd mam wiedzieć, czy to numer Flow?
Wprowadzenie numeru Antigua i Barbuda (+1) pokazuje kompatybilnych operatorów. Jeśli wielu używa tego samego formatu numeracji, ręcznie wybierz Flow. Jeśli odbiorca zmienił operatora, wybierz jego obecnego.
Czy mogę wysłać dane do Antigua i Barbuda Flow?
Tak, dostępnych jest 8 pakietów danych. Odbiorcy mogą je aktywować natychmiast bez osobnej rejestracji. Obejmuje również 8 opcje doładowania.
Co jeśli doładowanie się nie powiedzie?
Jeśli operator nie może przetworzyć doładowania, Twoja płatność jest natychmiast zwracana jako kredyt do natychmiastowego ponownego użycia.